Strona w budowie, zapraszamy wkrótce...

Zapraszamy już za:

[wpdevart_countdown text_for_day="Dni" text_for_hour="Godzin" text_for_minut="Minut" text_for_second="Sekund" countdown_end_type="date" font_color="#000000" hide_on_mobile="show" redirect_url="" end_date="21-09-2020 12:00" start_time="1600339301" end_time="0,1,1" action_end_time="hide" content_position="center" top_ditance="10" bottom_distance="10" ][/wpdevart_countdown]

Strona w budowie, zapraszamy wkrótce...

IT Reseller TV “Liderzy Branży” – Krzysztof Jonak, EMEA Sales Director w firmie Intel o strategii IDM 2.0 i roli gdańskiego centrum R&D firmy.

Tym razem w studio gościliśmy Krzysztof Jonaka, dyrektora sprzedaży na region EMEA w firmie Intel. Ostatnio wiele dzieje się dookoła Intela – a większość z tego wynika wprost z przyjętej w zeszłym roku strategii IDM 2.0.  

Jedna z najbardziej zasłużonych firm w historii komputeryzacji, Intel, do dziś znajduje się w absolutnej czołówce jeśli chodzi o rozwój technologii. Firma realizuje przy tym bardzo intensywnie nowe inwestycje, które, zgodnie z przyjętą w ubiegłym roku strategią IDM 2.0, dywersyfikują łańcuchy dostaw dla Ameryki Północnej i Europy. O tych inwestycjach, zmianach w Intelu i działalności Intela wspierającej młodych naukowców rozmawiamy z Krzysztofem Jonakiem z Intela.

 

 

Z polskiej perspektywy szczególnie interesująca jest rola gdańskiego centrum R&D firmy w nowej strategii amerykańskiego giganta.

 

“W Gdańsku już zatrudniamy około 2700 pracowników Intela. (…) Ogłosiliśmy, że powiększymy o 50% powierzchnię laboratoriów” – powiedział Krzysztof JonakCały czas zwiększamy zatrudnienie, ciągle są otwarte nowe możliwości, stale poszukujemy wysoce wykwalifikowanych pracowników (…) W Gdańsku mamy wysokie kompetencje jeśli chodzi o rozwiązania sieciowe, przetwarzanie w chmurze, Internetem rzeczy, a także mamy duży zespół, który zajmuje się sterownikami dla układów graficznych”

 

Czołowi pracownicy wytwórców półprzewodników przechodzą do Intela.

3,272FaniLubię
9,672ObserwującyObserwuj
1,560SubskrybującySubskrybuj

NOWE WYDANIE

POLECANE

NAJNOWSZE