Strona w budowie, zapraszamy wkrótce...

Zapraszamy już za:

[wpdevart_countdown text_for_day="Dni" text_for_hour="Godzin" text_for_minut="Minut" text_for_second="Sekund" countdown_end_type="date" font_color="#000000" hide_on_mobile="show" redirect_url="" end_date="21-09-2020 12:00" start_time="1600339301" end_time="0,1,1" action_end_time="hide" content_position="center" top_ditance="10" bottom_distance="10" ][/wpdevart_countdown]

Strona w budowie, zapraszamy wkrótce...

IT RESELLER nr 355/2024 “Sukces HP jest mierzony sukcesem naszych partnerów” – podkreśla w wywiadzie okładkowym Paweł Miszkiewicz, Dyrektor Kanału Partnerskiego HP Inc Polska

“Drodzy Czytelnicy, zbliża się ten czas w roku, który stanowi doskonałą okazję do spojrzenia wstecz na wydarzenia minionych miesięcy w świecie IT. Rok 2023 dla itreseller.pl był czasem intensywnych doświadczeń, rozwijania się i dzielenia się z Wami fascynującymi trendami oraz innowacjami w branży technologicznej. Chcielibyśmy serdecznie podziękować za Wasze nieustające wsparcie, aktywność i zaangażowanie.

Rok 2023 przyniósł wiele inspirujących wydarzeń, których to właśnie wy byliście twórcami. Odwiedzaliśmy z naszymi kamerami Wasze spotkania partnerskie, premiery urządzeń, otwarcia nowych placówek i konferencje prasowe. Byliśmy tam, gdzie w danym momencie rozgrywały się rzeczy ważne dla branży. Podczas całego roku IT Reseller śledził i relacjonował ważne wydarzenia, ukazując świat, w któym najnowsze technologie przecinają się z biznesem, napędzając rozwój rynku IT oraz przyszłość cyfrowego świata. Nagraliśmy także setki (dosłownie!) filmów; od krótkich wypowiedzi podczas wydarzeń, aż po długie rozmowy z cyklu “Liderzy Branży”.

Na zakończenie tego intensywnego roku pragniemy Wam serdecznie podziękować za zaufanie i zaangażowanie. Życzymy Wam udanego i spokojnego roku. Niech Nowy Rok przyniesie Wam mnóstwo sukcesów, nowych wyzwań i spełnienia marzeń zarówno w życiu zawodowym, jak i prywatnym.

Dziękujemy za wspólny rok i do zobaczenia na łamach IT Reseller w 2024!

Z wyrazami szacunku…”

 

… a tak naprawdę ten tekst napisał Chat GPT. Zdecydowałem się na taki ruch, jako pewnego rodzaju symbol. Nie ma chyba żadnych wątpliwości, że to właśnie sztuczna inteligencja, szczególnie jej generatywna forma, była niekwestionowanym tematem numer 1. Liczba omówień, debat i prób przewidywania roli AI była trudna do opisania.

Jak widać powyżej, już teraz AI potrafi wiele i, zapewne, wkrótce będzie coraz częściej wykorzystywane w codziennej pracy. Więc do życzeń napisanych przez AI mogę tylko dodać: skutecznego i mądrego wdrażania AI w Waszych firmach w 2024 roku!

 

Najnowszy numer IT RESELLER nr. 355/2024

(Aby przeczytać lub pobrać, kliknij w link lub poniższą okładkę)

Dodaj komentarz

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

POLECANE

3,272FaniLubię
10,608ObserwującyObserwuj
1,570SubskrybującySubskrybuj

NOWE WYDANIE

POLECANE

NAJNOWSZE