Strona w budowie, zapraszamy wkrótce...

Zapraszamy już za:

[wpdevart_countdown text_for_day="Dni" text_for_hour="Godzin" text_for_minut="Minut" text_for_second="Sekund" countdown_end_type="date" font_color="#000000" hide_on_mobile="show" redirect_url="" end_date="21-09-2020 12:00" start_time="1600339301" end_time="0,1,1" action_end_time="hide" content_position="center" top_ditance="10" bottom_distance="10" ][/wpdevart_countdown]

Strona w budowie, zapraszamy wkrótce...

IT RESELLER nr 356/2024 “Bycie dystrybutorem pierwszego wyboru to nasza odpowiedzialność i zobowiązanie” – podkreśla w wywiadzie okładkowym Zbigniew Mądry, COO & Wiceprezes Grupy AB

Wszyscy wiemy, że w ostatnim czasie wiele się działo i widać to doskonale w tym numerze magazynu IT Reseller. ISE, największa impreza targowa dla branży AV i DS, rozgrywająca się po raz kolejny w Barcelonie. MWC, na tych samych halach targowych, skupione jak zawsze na komunikacji. Spektakularne, globalne wydarzenie partnerskie HP w Las Vegas i wiele innych spotkań branżowych. To wszystko nadawało ton pracy naszej redakcji – wszędzie tam byliśmy z kamerami, czego efekty można zaobserwować na naszym kanale na YouTube.

Jeśli mielibyśmy znaleźć wspólny mianownik dla wszystkich odwiedzonych przez nas wydarzeń, byłaby to sztuczna inteligencja jako temat wiodący. Zgodnie z naszymi przewidywaniami sprzed ponad roku, tzw. boom na AI nadaje ton większości dyskusji w branży. Nie dotyczą one jedynie technologii, a coraz częściej regulacji prawnych oraz wpływu AI na różne aspekty życia codziennego, w tym na rynek pracy.

Na okładce tego numeru: Zbigniew Mądry, COO i Wiceprezes Grupy AB. W rozmowie z tym cenionym managerem poruszamy m.in. tematykę odpowiedzialności, jaką dźwiga na swoich barkach czołowy dystrybutor na rynku. Podnosimy też temat decyzji, jaką podejmują klienci przy okazji wyboru dystrybutora.

W tym, jak ważnym trendem jest dziś AI, panowała pełna zgodność między czołowymi managerami w polskiej branży IT, których wypowiedzi na temat kierunków rozwoju branży znajdziecie w tym numerze. Owe grono ekspertów zapytaliśmy także o ich przewidywania dotyczące pozostałych trzech kwartałów tego roku. Serdecznie zapraszam do zapoznania się z tymi przemyśleniami na kolejnych stronach.

 

Najnowszy numer IT RESELLER nr. 356/2024

(Aby przeczytać lub pobrać, kliknij w link lub poniższą okładkę)

 

 

Dodaj komentarz

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

POLECANE

3,272FaniLubię
10,608ObserwującyObserwuj
1,570SubskrybującySubskrybuj

NOWE WYDANIE

POLECANE

NAJNOWSZE