Strona w budowie, zapraszamy wkrótce...

Zapraszamy już za:

[wpdevart_countdown text_for_day="Dni" text_for_hour="Godzin" text_for_minut="Minut" text_for_second="Sekund" countdown_end_type="date" font_color="#000000" hide_on_mobile="show" redirect_url="" end_date="21-09-2020 12:00" start_time="1600339301" end_time="0,1,1" action_end_time="hide" content_position="center" top_ditance="10" bottom_distance="10" ][/wpdevart_countdown]

Strona w budowie, zapraszamy wkrótce...

IT Champions 2024: “Ta nagroda znaczy dla nas wiele, ponieważ jest to ogromne docenienie naszej pracy” – powiedział Paweł Sterniuk, KOMSA Poland, A WestCoast Group Company

Gala IT Champions to już stały punkt w kalendarzu branżowych wydarzeń. Organizowana przez redakcję magazynu IT Reseller gala to nie tylko rozdanie nagród, ale też unikalna okazja do spotkania się przedstawicieli branży IT z różnych obszarów rynku. 

Tegoroczna edycja, która odbyła się w hotelu Raffles Europejski, była wyjątkowym spotkaniem śmietanki branży IT. W eleganckiej scenerii goście mieli okazję nie tylko celebrować sukcesy mijającego roku, ale także uczestniczyć w inspirujących rozmowach i debatach. Gala IT Champions ma na celu uhonorowanie tych przedsiębiorstw, które swoją działalnością kształtują obraz branży. Na tym polu wyjątkową rolę mają firmy dystrybucyjne, w tym nagrodzona w kategorii “Dystrybutor Specjalizowany: Telekomunikacja ICT” firma KOMSA Poland, A WestCoast Group Company.

“Jest mi niezmiernie miło reprezentować firmę Komsa na tym wydarzeniu oraz odebrać nagrodę dla dystrybutora wyspecjalizowanego w kategorii: Telekomunikacja ICT. Ta nagroda znaczy dla nas wiele, ponieważ jest to ogromne docenienie naszej pracy włożonej w zeszłym roku, na trudnym rynku, który udowodnił nam, że jedyne co jest stałe to zmiana. W takich momentach poznaje się prawdziwych liderów i uważam, że firma Komsa zdecydowanie poradziła sobie z tymi warunkami” – powiedział Paweł Sterniuk, Department Manager – Product Management Hardware w KOMSA Poland, A WestCoast Group Company.

 

 

IT Champions 2024 to już kolejna, ósma uroczysta gala wręczania nagród dla branży IT w Polsce, ale też nie jedyne wydarzenie organizowane przez naszą redakcję, kolejne wydarzenie, poświęcone jakości współpracy w kanale partnerskim w branży IT w Polsce, wydarzenie o nazwie IT Channel Leaders, które odbędzie się już 12 września 2024 roku. A co jeszcze działo się podczas gali IT Champions 2024? Tego można dowiedzieć się z poniższej relacji z wydarzenia:

IT Champions 2024 – Niezwykle prestiżowe nagrody branżowe wydawnictwa IT Reseller zostały wręczone! Poznaj zwycięzców!

Dodaj komentarz

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

POLECANE

3,272FaniLubię
10,608ObserwującyObserwuj
1,570SubskrybującySubskrybuj

NOWE WYDANIE

POLECANE

NAJNOWSZE