Strona w budowie, zapraszamy wkrótce...

Zapraszamy już za:

[wpdevart_countdown text_for_day="Dni" text_for_hour="Godzin" text_for_minut="Minut" text_for_second="Sekund" countdown_end_type="date" font_color="#000000" hide_on_mobile="show" redirect_url="" end_date="21-09-2020 12:00" start_time="1600339301" end_time="0,1,1" action_end_time="hide" content_position="center" top_ditance="10" bottom_distance="10" ][/wpdevart_countdown]

Strona w budowie, zapraszamy wkrótce...

Akademia IT TD SYNNEX: “Akademia IT co roku cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem (…) bardzo bogata agenda wydarzenia, zainteresowała wielu klientów o różnym profilu działalności” – powiedział Marcin Ruciński, TD SYNNEX

13 czerwca, w łódzkim hotelu Andel’s Vienna House, odbyła się kolejna edycja Akademii IT TD SYNNEX. Jeden z najważniejszych dystrybutorów na polskim rynku i jego partnerzy mieli wiele interesujących tematów do poruszenia podczas wydarzenia. 

TD SYNNEX wybierając lokalizację wydarzenia celnie wstrzelił się w aktualne wydarzenia na rynku IT, który, według wielu ekspertów, znajduje się dziś u progu nowej rewolucji przemysłowej. Tymczasem łódzki Andel’s Vienna House to zrewitalizowany budynek dawnej przędzalni i imponujący pomnik świetności łódzkiego przemysłu włókienniczego – jeden z wielu symboli rewolucji przemysłowej XIX wieku, których w Łodzi jest więcej niż w jakimkolwiek innym mieście w Polsce. To połączenie przyszłości napędzanej AI, z przeszłością zasilaną parą, nadało wydarzeniu niecodzienny charakter.

Nie powinno więc dziwić, że znaczącą rolę w tematyce wydarzenia zajęły rozmowy o sztucznej inteligencji, zwłaszcza w kontekście rozwiązań AI dostępnych “tu i teraz”, ułatwiających codzienną pracę.

“Jesteśmy bardzo szczęśliwi, że dzięki wsparciu producentów udało się zorganizować wiele ciekawych bloków tematycznych” – powiedział Marcin Ruciński, Sales and Product Marketing Director w TD SYNNEX Poland“Dysponując szeroką ofertą produktów z zakresu rozwiązań klienckich i z zakresu rozwiązań enterprise, udało nam się zbudować bardzo bogatą agendę wydarzenia, która zainteresowała wielu klientów o różnym profilu działalności. (…) Akademia IT co roku cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem i z tego miejsca chciałbym podziękować partnerom handlowym za udział w organizowanym przez nas wydarzeniu oraz za współpracę i lojalność, jaką okazują nam przez cały rok. Chciałabym również podziękować zespołowi TD SYNNEX za codzienne zaangażowanie, wysiłek i pasję. Dziękuję również producentom za zaufanie nam i wsparcie w organizacji wydarzenia”

 

 

TD SYNNEX na swojej Akademii IT zgromadziło niemal 500 gości, co stawia wydarzenie dystrybutora wśród największych w swojej kategorii w kraju. Na uwagę z pewnością zasługiwała bogata agenda, która toczyła się jednocześnie w trzech liniach tematycznych.

Polecamy także wypowiedź Mariusza Ziółkowskiego, Vice President Poland and South East Europe w TD SYNNEX na temat Akademii IT 2024:

Akademia IT – TD SYNNEX: “Drodzy Partnerzy jesteśmy tu dziś dla Was (…) Spotkaliśmy się tu dziś po to aby rozmawiać o kolejnej rewolucji – rewolucji informatycznej” – powiedział Mariusz Ziółkowski, VP Poland & SEE TD SYNNEX

Dodaj komentarz

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

POLECANE

3,272FaniLubię
10,608ObserwującyObserwuj
1,570SubskrybującySubskrybuj

NOWE WYDANIE

POLECANE

NAJNOWSZE