Strona w budowie, zapraszamy wkrótce...

Zapraszamy już za:

[wpdevart_countdown text_for_day="Dni" text_for_hour="Godzin" text_for_minut="Minut" text_for_second="Sekund" countdown_end_type="date" font_color="#000000" hide_on_mobile="show" redirect_url="" end_date="21-09-2020 12:00" start_time="1600339301" end_time="0,1,1" action_end_time="hide" content_position="center" top_ditance="10" bottom_distance="10" ][/wpdevart_countdown]

Strona w budowie, zapraszamy wkrótce...

IT Champions 2024: “Nagroda w kategorii Digital Transformation (…) to wyjątkowe wyróżnienie dla nas, dla naszych pracowników, ale przede wszystkim dla klientów” – zaznaczył Artur Wiza, Executive Vice President Asseco Poland

IT Champions 2024 to prawdziwe Święto Polskiej Branży Technologicznej. Jak co roku, nasza redakcja miała przyjemność gościć na gali przedstawicieli i przedstawicielki czołowych firm w branży technologicznej. Wydarzenie, organizowane już po raz ósmy, stanowi dziś szczególny punkt w branżowym kalendarzu. Jedną z obecnych na wydarzeniu firm, było Asseco Poland. 

Tradycji stało się zadość. Gala IT Champions 2024 ponownie zgromadziła crème de la crème polskiej branży IT, oferując przy tym niezapomnianą atmosferę, doskonałą zabawę i spotkania z wybitnymi gośćmi. Przyznawane przez czytelników i redakcję ITReseller statuetki są nie tylko prestiżowym wyróżnieniem, ale także świadectwem uznania dla ciężkiej pracy laureatów. Jednym z nich było Asseco Poland, które triumfowało w kategorii “Digital Transformation”.

“Dziękujemy bardzo za wybór Asseco w kategorii Digital Transformation. To oczywiście jest wyjątkowe wyróżnienie dla nas, dla naszych pracowników, ale przede wszystkim to jest wyróżnienie dla klientów i dla całej branży. Bo jeżeli mówimy o cyfrowej transformacji, to mówimy tak naprawdę o tym wszystkim, co robimy wspólnie, razem, jako cała branża. Nie byłoby dobrego oprogramowania, gdybyśmy nie mieli dobrego hardware’u, nie byłoby dobrych rozwiązań cyfrowych, gdyby nie cała branża dostarczała rozwiązania, a w związku z tym cieszymy się, że IT Reseller stara się promować i wyróżniać firmy, które nie tylko produkują hardware, ale również te, które produkują software” – powiedział Artur Wiza, Executive Vice President Asseco Poland.

 

 

Gala IT Champions 2024 była nie tylko okazją do świętowania sukcesów, ale również do nawiązywania nowych kontaktów i wymiany doświadczeń. To wydarzenie, które z roku na rok umacnia swoją pozycję jako kluczowy punkt spotkań polskiej branży technologicznej. Kto jeszcze otrzymał statuetkę IT Championa? Sprawdź:

IT Champions 2024 – Niezwykle prestiżowe nagrody branżowe wydawnictwa IT Reseller zostały wręczone! Poznaj zwycięzców!

Dodaj komentarz

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

POLECANE

3,272FaniLubię
10,608ObserwującyObserwuj
1,570SubskrybującySubskrybuj

NOWE WYDANIE

POLECANE

NAJNOWSZE