Strona w budowie, zapraszamy wkrótce...

Zapraszamy już za:

[wpdevart_countdown text_for_day="Dni" text_for_hour="Godzin" text_for_minut="Minut" text_for_second="Sekund" countdown_end_type="date" font_color="#000000" hide_on_mobile="show" redirect_url="" end_date="21-09-2020 12:00" start_time="1600339301" end_time="0,1,1" action_end_time="hide" content_position="center" top_ditance="10" bottom_distance="10" ][/wpdevart_countdown]

Strona w budowie, zapraszamy wkrótce...

IT RESELLER nr 357/2024 “Inwestycje w nasze rozwiązania są kluczowe dla każdego biznesu” – podkreśla w wywiadzie okładkowym Maciej Kamiński, Dyrektor Samsung Memory na Polskę i region CEE

Ta wiosna jest niezwykle intensywna i nie mam tu na myśli rozkwitu zieleni za oknem. Wiele interesujących wydarzeń, ciekawych premier i ważnych rozmów miało miejsce w ostatnim czasie i chcemy Wam przybliżyć te momenty.

Dlatego w tym numerze nie brakuje relacji z wydarzeń. Od relacji z Google Cloud Next 2024 w Las Vegas, gdzie szeroko omawiano najnowsze osiągnięcia w obszarze sztucznej inteligencji, przez jubileuszową edycję. Akademii Integracji AB czyli wydarzenia, które z sukcesami organizowane jest już po raz dwudziesty, czy też wydarzenia partnerskie Kongres Partnerów HPE, HP Partner Excellence Award czy Microsoft Channel Connect.

W tym wydaniu nie zabraknie również wywiadu okładkowego. Tym razem rozmawiamy z Maciejem Kamińskim, Dyrektorem Samsung Memory na Polskę i region CEE, który podzieli się z nami swoimi spostrzeżeniami na temat najnowszych trendów w branży, oczywiście ze specjalnym uwzględnieniem rynku pamięci. Z rozmowy możemy dowiedzieć się m.in. jak koreański lider segmentu Memory rozumie swój udział w rewolucji technologicznej napędzanej sztuczną inteligencją.

AI, co chyba nie jest dla nikogo specjalnym zaskoczeniem, jest dużą częścią tematyki tego numeru. Trudno, aby było inaczej, skoro to właśnie sztuczna inteligencja dominuje w rozmowach branżowych. Chyba nikt dziś nie ma wątpliwości, że sposób, w jaki pracujemy, używamy informacji, komunikujemy się czy korzystamy z rozrywki już teraz ulega przeobrażeniu, a w ciągu kilku lat zostanie diametralnie zmieniony właśnie przez powszechne stosowanie AI. To natomiast oznacza olbrzymi potencjał dla naszej branży.

I to właśnie skorzystania z tego potencjału życzymy naszym czytelnikom. Przy okazji przypominamy, że już 6 czerwca odbędzie się nasze najważniejsze wydarzenie w roku: gala IT Champions.

 

Najnowszy numer IT RESELLER nr. 357/2024

(Aby przeczytać lub pobrać, kliknij w link lub poniższą okładkę)

 

Dodaj komentarz

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

POLECANE

3,272FaniLubię
10,608ObserwującyObserwuj
1,570SubskrybującySubskrybuj

NOWE WYDANIE

POLECANE

NAJNOWSZE