Strona w budowie, zapraszamy wkrótce...

Zapraszamy już za:

[wpdevart_countdown text_for_day="Dni" text_for_hour="Godzin" text_for_minut="Minut" text_for_second="Sekund" countdown_end_type="date" font_color="#000000" hide_on_mobile="show" redirect_url="" end_date="21-09-2020 12:00" start_time="1600339301" end_time="0,1,1" action_end_time="hide" content_position="center" top_ditance="10" bottom_distance="10" ][/wpdevart_countdown]

Strona w budowie, zapraszamy wkrótce...

IT Champions 2024: “W przyszłym roku czekają nas kolejne wyzwania, jakim jest uruchomienie 150 nowych lokalizacji” – zapowiedział Tomasz Sobol z OVHCloud odbierając statuetkę w kategorii “Europejski Lider Chmury”

Organizowana przez IT Reseller gala IT Champions to wyjątkowe wydarzenie, które gromadzi czołowych przedstawicieli branży IT. Wśród zaproszonych gości i laureatów nagrody IT Champions 2024 znalazła się ponownie francuska firma OVHCloud.

Tegoroczna edycja IT Champions, która odbyła się 6 czerwca w hotelu Raffles Europejski, przyciągnęła najbardziej innowacyjne firmy technologiczne, które swoją działalnością napędzają dynamiczny rozwój rynku IT. Podczas gali wręczono nagrody IT Champion, które podkreślają wyjątkowe osiągnięcia laureatów. Wśród nich znalazła się OVCloud – firma, która kolejny rok z rzędu jest obecna na gali IT Champions. W tym roku francuskie przedsiębiorstwo triumfowało w kategorii “Europejski Lider Chmury”.

“Ta nagroda jest potwierdzeniem tego, jak firma OVHCloud rozwija się na rynku europejskim, a także globalnym, dostarczając bezpieczną, transparentną, suwerenną i nieodwracalną chmurę obliczeniową. W przyszłym roku czekają nas kolejne wyzwania, jakim jest uruchomienie 150 nowych lokalizacji do przetwarzania chmury obliczeniowej na całym świecie. Do 2026 roku ten cel chcemy osiągnąć” – powiedział Tomasz Sobol, Cloud Product & Marketing Development Manager w OVHcloud na region CEE.

 

 

Kto jeszcze zdobył swoją pierwszą statuetkę? Można to sprawdzić w tym artykule:

IT Champions 2024 – Niezwykle prestiżowe nagrody branżowe wydawnictwa IT Reseller zostały wręczone! Poznaj zwycięzców!

Dodaj komentarz

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

POLECANE

3,272FaniLubię
10,608ObserwującyObserwuj
1,570SubskrybującySubskrybuj

NOWE WYDANIE

POLECANE

NAJNOWSZE