Strona w budowie, zapraszamy wkrótce...

Zapraszamy już za:

[wpdevart_countdown text_for_day="Dni" text_for_hour="Godzin" text_for_minut="Minut" text_for_second="Sekund" countdown_end_type="date" font_color="#000000" hide_on_mobile="show" redirect_url="" end_date="21-09-2020 12:00" start_time="1600339301" end_time="0,1,1" action_end_time="hide" content_position="center" top_ditance="10" bottom_distance="10" ][/wpdevart_countdown]

Strona w budowie, zapraszamy wkrótce...

Piotr Nowok awansuje w strukturach organizacyjnych firmy Acer Polska, obejmując kierowniczą funkcję Deputy Commercial Head  

Acer Polska, przyjmując nowe założenia strategii biznesowej organizacji na rok 2024, podjął decyzję o rozwoju swoich struktur organizacyjnych. Wynikiem realizacji planów jest utworzenie stanowiska Deputy Commercial Head, które z początkiem bieżącego miesiąca objął Piotr Nowok, wieloletni współpracownik zespołu Acer Polska. 

Dotychczasowy Business Manager Display, Gadgets & New Business ma za sobą ponad 10 lat bogatego doświadczenia w firmie m.in. na stanowiskach Product Manager Peripherals czy Key Account Manager. Piotr Nowok, pełniąc wiele ról zawodowych w Acer Polska, sprawdził się nie tylko jako doskonały specjalista o wysokich kompetencjach, ale także jako osoba silnie zaangażowana w realizację wizji rozwoju przedsiębiorstwa.

 

„Nowo powstała funkcja Deputy Commercial Head jest przede wszystkim odpowiedzią na potrzebę zwiększenia dynamiki działania w sektorze edukacyjnym i B2B oraz na konieczność zintensyfikowania współpracy z dystrybutorami na rynku krajowym.” – wyjaśnia Łukasz Łopuszyński, Country Manager w Acer Polska.

 

„Stanowisko, które niedawno objąłem, pozwoli mi na podejmowanie ważnych decyzji w zakresie naszego rozwoju w obszarach Commercial i Edu. Dążymy do ekspansji rynkowej poprzez rozbudowę sieci partnerstw w Programie Acer Synergy. Jednym z celów, który mam osiągnąć, jest intensyfikacja działań dotyczących wzmocnienia widoczności Acer Polska w przetargach. Jestem przekonany, że powierzona mi funkcja zawodowa wpłynie na szybszą finalizację założeń strategicznych przedsiębiorstwa.” – dodaje Piotr Nowok, Deputy Commercial Head w Acer Polska.  

 

Acer Polska bardzo konsekwentnie zmierza w kierunku wzmacniania siły swojej marki nie tylko poprzez poszczególne decyzje biznesowe, sprzedażowe czy marketingowe, ale także na poziomie zarządzania zasobami ludzkimi, którymi dysponuje. Awans wieloletniego współpracownika firmy jest dowodem zarówno na zaufanie do jego umiejętności i efektów wzrostu osobistego, jak i przejawem dobrej taktyki poszukiwania talentów w celu realizacji zamierzonych planów.

 

Microsoft podczas uroczystej gali Channel Connect 2024, nagrodzili najlepsze firmy partnerskie w Polsce!

Dodaj komentarz

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

POLECANE

3,272FaniLubię
10,608ObserwującyObserwuj
1,570SubskrybującySubskrybuj

NOWE WYDANIE

POLECANE

NAJNOWSZE