Strona w budowie, zapraszamy wkrótce...

Zapraszamy już za:

[wpdevart_countdown text_for_day="Dni" text_for_hour="Godzin" text_for_minut="Minut" text_for_second="Sekund" countdown_end_type="date" font_color="#000000" hide_on_mobile="show" redirect_url="" end_date="21-09-2020 12:00" start_time="1600339301" end_time="0,1,1" action_end_time="hide" content_position="center" top_ditance="10" bottom_distance="10" ][/wpdevart_countdown]

Strona w budowie, zapraszamy wkrótce...

Microsoft podczas uroczystej gali Channel Connect 2024 nagrodził najlepsze firmy partnerskie w Polsce!

Microsoft zaprosił swoich kluczowych partnerów sprzętowych i dystrybutorów do samego centrum stolicy, kluczowe wydarzenie dla kanału partnerskiego giganta z Redmond odbyła się przy ulicy Brackiej 9 w DH Vitcac w nowoczesnych wnętrzach restauracji Concept 13, która w 2023 roku otrzymała rekomendacje przewodnika Michelin.

Wydarzenie cieszyło się dużym zainteresowaniem partnerów biznesowych Microsoftu – i nie bez powodu, bo ranga tego wydarzenia okazała się większa niż można było oczekiwać. Uroczystość w świetnym stylu poprowadziła Magdalena Grzegorczyk, GTM Lead at Microsoft for Poland & Baltics.

Tegoroczny Channel Connect uświetnili nie tylko kluczowi partnerzy i dystrybutorzy, ale też czołowe, globalne postacie zarówno z Microsoftu jak i firmy Intel. Wydarzenie rozpoczął Chris Papaphotis, Senior Director, Device Partner Sales, Central & Eastern Europe, Middle East & Africa w Microsoft, następnie Roman Smyth z Microsoftu zaprezentował koncepcję “Enter the new era of AI” potem przyszła kolej na Astrid Steingrueber, Sales Director Client Computing Business, EMEA w firmie Intel Corporation. Szczegóły wszystkich powyższych wystąpień zdradzimy w kolejnych publikacjach w tym w materiale specjalnym który ukaże się lada moment w najbliższym wydaniu prasowym IT Reseller, ponieważ w dniu dzisiejszym.

Niezwykle ciekawa i zarazem inspirująca okazała się debata “Bezpieczeństwo informacji w erze AI i cyfrowej transformacji – Dlaczego warto wymienić komputer?” w której udział wzięli Przemysław Jakubiec z Microsoftu, Mariusz Gola z HP Inc Polska, Dariusz Okrasa z Dell Technologies, Tomasz Hodakowski z Intel Corporation oraz Tomasz Klewinowski z Lenovo Polska. 

 

LAUREACI MICROSOFT CHANNEL CONNECT 2024 

Wydarzenie Microsoft Channel Connect 2024 zostało zwieńczone uhonorowaniem najlepszych firm partnerskich, w tym roku firma Microsoft przyznała aż 9 wyróżnień.

W kategorii “BETTER TOGETHER” zwyciężyły firmy:

NTT SYSTEM

 

DELKOM

 

TD SYNNEX 

 

W kategorii “CUSTOMER OBSESSION” laureatami zostały firmy:

MORELE 

 

X-KOM

 

W kategorii “PARTNER OBSESSION” zwycięzcami okazały się firmy:

EXCLUSIVE NETWORKS POLAND 

 

ALSO POLSKA

 

W jedynej indywidualnej kategorii “ABOVE & BEYOND” zwyciężyła:

JOANNA WITAŃSKA z AB S.A.

 

W kategorii “DISTRIBUTOR OF THE YEAR” zwyciężyła firma:

AB S.A.

 

Wszyscy laureaci MICROSOFT CHANNEL CONNECT 2024 

 

“Wszystkim laureatom jeszcze raz bardzo serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów do zobaczenia na kolejnej gali Microsoft Channel Connect w Polsce! Do zobaczenia!!!”

 

Dodaj komentarz

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

POLECANE

3,272FaniLubię
10,608ObserwującyObserwuj
1,570SubskrybującySubskrybuj

NOWE WYDANIE

POLECANE

NAJNOWSZE