Strona w budowie, zapraszamy wkrótce...

Zapraszamy już za:

[wpdevart_countdown text_for_day="Dni" text_for_hour="Godzin" text_for_minut="Minut" text_for_second="Sekund" countdown_end_type="date" font_color="#000000" hide_on_mobile="show" redirect_url="" end_date="21-09-2020 12:00" start_time="1600339301" end_time="0,1,1" action_end_time="hide" content_position="center" top_ditance="10" bottom_distance="10" ][/wpdevart_countdown]

Strona w budowie, zapraszamy wkrótce...

IT RESELLER nr 354/2023 “W dobie AI edukacja zyska jeszcze więcej” – podkreśla w wywiadzie okładkowym Jordan Chrysafidis, General Manager, WW Education Device Sales, Microsoft

To już ostatnia prosta! Podobnie jak w sporcie, tak też w biznesie, zakończenie, finisz, ostatnie metry, mogą decydować o sukcesie. Ostatni kwartał roku jest właśnie taką ostatnią prostą; czasem wytężonej pracy, napięcia, ale też wysokiej sprzedaży. To także czas planowania. Wszyscy jesteśmy więc zabiegani, często zmęczeni, ale też skupieni na tym, by wykonać wszystko jak najlepiej się da. Ostatnia prosta jest trudna, ale też satysfakcjonująca.

Dla naszej redakcji ostatnie tygodnie oznaczały bardzo częste spotkania z Wami; czy to podczas wywiadów, nagrań wideo, spotkań prasowych czy wydarzeń, które organizowaliście dla swoich partnerów. Rozmawialiśmy z wieloma ekspertami, szczególnie w obszarze druku, której to tematyce poświęcamy w tym numerze wiele miejsca. Odwiedziliśmy także odległe, interesujące miejsca, by uzyskać wgląd w szczegóły rozwoju branży IT, a nawet spojrzeć do jej krzemowych źródeł.

To był intensywny czas, ale nie zwalniamy, bo wiemy, że Wy, Wasze firmy, także jesteście w pełni rozpędzeni. Trzymając się sportowego słownictwa, wspólnie wychodzimy z ostatniego wirażu, przed nami ostatnia prosta tego roku. Na rynku rysuje się okres nadchodzącego odbicia, a majaczący zaraz za metą rok 2024 zapowiada się jeszcze lepiej.

Wszystkim Wam życzymy dobiegnięcia do tej umownej mety ze świetnymi wynikami.

 

Najnowszy numer IT RESELLER nr. 354/2023

(Aby przeczytać lub pobrać, kliknij w link lub poniższą okładkę)

Dodaj komentarz

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

POLECANE

3,272FaniLubię
10,608ObserwującyObserwuj
1,570SubskrybującySubskrybuj

NOWE WYDANIE

POLECANE

NAJNOWSZE