Strona w budowie, zapraszamy wkrótce...

Zapraszamy już za:

[wpdevart_countdown text_for_day="Dni" text_for_hour="Godzin" text_for_minut="Minut" text_for_second="Sekund" countdown_end_type="date" font_color="#000000" hide_on_mobile="show" redirect_url="" end_date="21-09-2020 12:00" start_time="1600339301" end_time="0,1,1" action_end_time="hide" content_position="center" top_ditance="10" bottom_distance="10" ][/wpdevart_countdown]

Strona w budowie, zapraszamy wkrótce...

Były dyrektor wykonawczy Mety dołącza do zespołu centrów danych Microsoftu

Były dyrektor wykonawczy Meta Platforms, Jason Taylor, objął wysokie stanowisko kierownicze w zespole centrów danych Microsoftu.

Taylor pracował dla Meta przez prawie 14 lat, opuszczając firmę we wrześniu 2022 roku. Według jego profilu na platformie LinkedIn, od tego czasu był jedynie inwestorem w Intrepid Ventures. „The Information” cytuje osobę „posiadającą bezpośrednią wiedzę”, która twierdzi, że Taylor dołączy do Microsoftu na stanowisku podobnym do tego, które piastował w Meta, i będzie pracował pod dyrektorem technicznym Kevinem Scottem.

Microsoft ostatnio zwiększa swoje wydatki na centra danych. W związku z kilkoma realizowanymi projektami, w tym planami budowy wartego 100 miliardów dolarów centrum danych AI “Stargate” o mocy 5 GW, nakłady inwestycyjne na centra danych mogą osiągnąć 115 miliardów dolarów, czyli ponad dwukrotnie więcej niż normalne wydatki na centra danych Azure, chipy i sprzęt sieciowy.

Oczekuje się, że Taylor weźmie udział w dyskusjach na temat superkomputerów dla centrów danych, a także może przejąć część obowiązków Briana Harry’ego, członka kadry kierowniczej wyższego szczebla w zespole ds. centrów danych, który planuje przejść na emeryturę.

Dodaj komentarz

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

POLECANE

3,272FaniLubię
10,608ObserwującyObserwuj
1,570SubskrybującySubskrybuj

NOWE WYDANIE

POLECANE

NAJNOWSZE