Strona w budowie, zapraszamy wkrótce...

Zapraszamy już za:

[wpdevart_countdown text_for_day="Dni" text_for_hour="Godzin" text_for_minut="Minut" text_for_second="Sekund" countdown_end_type="date" font_color="#000000" hide_on_mobile="show" redirect_url="" end_date="21-09-2020 12:00" start_time="1600339301" end_time="0,1,1" action_end_time="hide" content_position="center" top_ditance="10" bottom_distance="10" ][/wpdevart_countdown]

Strona w budowie, zapraszamy wkrótce...

AVDS Awards 2024: “To jest ważna dla nas nagroda, na którą długo pracowaliśmy” – podkreślił, odbierając nagrodę Tomasz Sepioło, CEO SOLIX 

Organizowane przez IT Reseller wydarzenie AVDS Awards 2024 dało okazję do spotkania się dużej części branży audio/wideo oraz digital signage. Najważniejszą częścią spotkania było jednak wręczenie nagród, z których jedna powędrowała w ręce prezesa firmy SOLIX.

SOLIX zdobył statuetkę AVDS Award 2024 w kategorii “Integrator roku”. Firma ze Starachowic jest jednym z czołowych integratorów na polskim rynku. Realizując poważne, złożono projekty dała się poznać jako zaufany partner. W imieniu firmy, statuetkę odbierał CEO, Tomasz Sepioło.

 

“W imieniu firmy SOLIX i w zastępstwie wiceprezesa, Mateusza Sepioło, który realizował projekt dla restauracji McDonald’s chciałbym serdecznie podziękować. To jest ważna dla nas nagroda, na którą długo pracowaliśmy” – powiedział Tomasz Sepioło. – “To nie był zwykły projekt (…) jego pierwsze wizje i zarysy dostaliśmy kilkanaście lat temu”

 

 

Jeszcze w trakcie AV DS Awards 2024 otrzymaliśmy od Was, przedstawicieli branży, solidny i liczny feedback. Pozwoliło nam to zapowiedzieć ze sceny, co potwierdzamy dodatkowo także i tutaj, że tegoroczna edycja była wprawdzie pierwszą, ale na pewno nie ostatnią. Do zobaczenia za rok!

Kluczowe technologie w branży AV i DS, będziemy mogli już niedługo oglądać podczas ISE 2024. IT Reseller, jako partner medialny tego wydarzenia, będzie oczywiście relacjonował targi w Barcelonie.

Ruszyły zapisy na ISE 2024! Naszym Czytelnikom umożliwiamy darmową rejestrację na ISE 2024

Dodaj komentarz

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

POLECANE

3,272FaniLubię
10,608ObserwującyObserwuj
1,570SubskrybującySubskrybuj

NOWE WYDANIE

POLECANE

NAJNOWSZE