Strona w budowie, zapraszamy wkrótce...

Zapraszamy już za:

[wpdevart_countdown text_for_day="Dni" text_for_hour="Godzin" text_for_minut="Minut" text_for_second="Sekund" countdown_end_type="date" font_color="#000000" hide_on_mobile="show" redirect_url="" end_date="21-09-2020 12:00" start_time="1600339301" end_time="0,1,1" action_end_time="hide" content_position="center" top_ditance="10" bottom_distance="10" ][/wpdevart_countdown]

Strona w budowie, zapraszamy wkrótce...

Ruszyły zapisy na ISE 2024! Naszym Czytelnikom umożliwiamy darmową rejestrację na ISE 2024

Najbliższa edycja Integrated Systems Europe odbędzie się w dniach 30.01-2.02.2024 w Barcelonie. Przyszłoroczne wydarzenie będzie jubileuszowym, dwudziestym w historii spotkaniem poświęconym zagadnieniom z sektorów Pro AV i integracji systemów. Organizatorzy zapowiadają sporo nowości, a IT Reseller ma okazję objąć to wydarzenie patronatem medialnym. Spodziewajcie się rzetelnych relacji!

Naszym Czytelnikom umożliwiamy darmową rejestrację na ISE 2024 z kodem: itresellerpl

Przez ostatnie dwie dekady ISE uzyskało opinię zaufanej platformy dla wiodących światowych marek AV, która odkrywa i demonstruje przełomowe rozwiązania wzbogacające nasze życie. Organizatorzy zapewniają, że w tym roku podróż po innowacjach będzie kontynuowana w największej i najlepszej jak dotąd edycji.

Hasło przewodnie przeszłorocznej wystawy to „Your Destination for Innovation”. Ponad 1200 wystawców potwierdziło swoją obecność na największej w historii powierzchni prezentacyjnej. W programie poza strefami targowymi znajduje się wiele inspirujących prelekcji prowadzonych przez ponad 100 najbardziej innowacyjnych przedstawicieli branży.

 

Podczas ISE 2023 organizatorzy nie mogli narzekać na brak zainteresowania

 

Dzięki dziewięciu specjalistycznym konferencjom odbywającym się podczas targów odwiedzający będą mogli wiele nauczyć się od najbardziej innowacyjnych umysłów w branży, biorąc udział w szeregu wciągających demonstracji, dyskusji panelowych i warsztatów. Przez cały dzień w ramach ISE równolegle z konferencjami będą odbywały się też bezpłatne sesje.

Innowacyjne podejście ISE obejmuje w tym roku wdrożenie usługi tłumaczeń i transkrypcji w czasie rzeczywistym, opartej na sztucznej inteligencji, dostarczanej przez KUDO na potrzeby konferencji, dzięki czemu treści będą dostępne dla naprawdę szerokiego grona odbiorców.

Nowością na tegorocznej wystawie będzie scena Plug and Play. Będzie to platforma innowacji łącząca start-upy, korporacje, firmy venture capital, uniwersytety i agencje rządowe, które będą gospodarzami czterodniowego programu. Poranne sesje na scenie Plug and Play rozpoczną się przemówieniami przewodnimi i sesjami panelowymi na tematy związane z innowacjami, natomiast popołudnia będą poświęcone startupom. Przedsiębiorstwa myślące przyszłościowo, będące pionierami innowacji, będą miały okazję zaprezentować swoje rozwiązania na scenie i przedstawić propozycje inwestorom. Scena zlokalizowana będzie na Placu Kongresowym.

 

ISE 2023

 

Na ISE 2024 będzie można odwiedzić Siedem Rozszerzonych Stref Technologicznych. Od dźwięku, produkcji i dystrybucji treści, Digital Signage i DooH po oświetlenie i inscenizację, multitechnologię, budynki mieszkalne i inteligentne po ujednoliconą komunikację i technologię edukacyjną – wszystko to będzie można znaleźć pod jednym dachem. ISE ponownie się rozrosło i teraz wypełni także hale 1 i 4 w Fira Barcelona Gran Vía.

Tegoroczna Strefa Odkryć na Placu Kongresowym uległa znacznej rozbudowie w porównaniu do poprzednich edycji. Tutaj swoje miejsce znajdzie ponad 70 firm, które jako nowe na ISE zaprezentują swoje innowacje.

W pawilonie Katalonii na Placu Kongresowym gościć będą z kolei lokalne firmy działające w branży AV. Będzie to także miejsce, w którym będzie miał miejsce konkurs ISE Open Innovation Challenge, organizowany już trzeci rok z rzędu przez ACCIÓ (Katalońską Agencję ds. Handlu i Inwestycji) i Enterprise Europe Network. Na Placu Kongresowym mieści się także Rada Miasta Barcelony, która będzie gościć lokalne start-upy, a także Kataloński Klaster Audiowizualny.

Organizatorzy przygotowali też ISE Tech Tours. Wycieczki te, realizowane we współpracy z Katalońskim Klastrem Audiowizualnym, stanowić będą wyjątkową okazję do zobaczenia w akcji najnowocześniejsze technologii z hali wystawowej ISE. Liczba miejsc jest ograniczona, dlatego warto zapisać się już teraz pod adresem:  https://www.iseurope.org/tech-tours

Naszym Czytelnikom umożliwiamy darmową rejestrację na ISE 2024 z kodem: itresellerpl

Więcej o programie ISE 2024 przeczytacie tutaj.

 

Organizatorzy ISE 2024 zapowiadają największe wydarzenie w historii

Dodaj komentarz

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

POLECANE

3,272FaniLubię
10,608ObserwującyObserwuj
1,570SubskrybującySubskrybuj

NOWE WYDANIE

POLECANE

NAJNOWSZE