Strona w budowie, zapraszamy wkrótce...

Zapraszamy już za:

[wpdevart_countdown text_for_day="Dni" text_for_hour="Godzin" text_for_minut="Minut" text_for_second="Sekund" countdown_end_type="date" font_color="#000000" hide_on_mobile="show" redirect_url="" end_date="21-09-2020 12:00" start_time="1600339301" end_time="0,1,1" action_end_time="hide" content_position="center" top_ditance="10" bottom_distance="10" ][/wpdevart_countdown]

Strona w budowie, zapraszamy wkrótce...

Zobacz wideorelację z finału konkursu „Forza Ducati! Forza Lenovo!”

Lenovo w zeszłym roku, w kwietniu, wystartowało z prawdopodobnie najszybszym konkursem dla partnerów. Nie mam tu na myśli jego krótkiego trwania, bo zakończył się wraz z końcem 2021 roku, a nagrody: motocykle Monster produkowane przez włoską firmę Ducati. 

111 koni mechanicznych. Trzeba sporo odwagi by dosiąść taką bestię. Nagrody w konkursie “Forza Ducati!Forza Lenovo!” są z pewnością niestandardowym sposobem na docenienie firm współpracujących z vendorem. Każda z tych maszyn warta jest ponad 50 tys. zł, więc choćby z tego względu warto o nią walczyć.

Na wydarzenie, które zorganizowana w podwarszawskim salonie Ducati, udało się dotrzeć pokaźnemu gronu partnerów Lenovo – oraz nam, wyposażonym w kamery, czego efekt można obejrzeć poniżej:

 

 

Warto podkreślić, że jedną z wygranych przez partnerów Lenovo maszyn, zwycięzca, firma X-kom, postanowił przekazać na szczytny cel – organizując aukcję na podrasowaną wersję motocykla w ramach 30. edycji WOŚP. W chwili gdy piszę te słowa cena na aukcji osiągnęła 61,5 tys. Licytować można do 31 stycznia.

 

Link do aukcji: https://allegro.pl/oferta/ducati-monster-wersja-30-final-wosp-gaming-rgb-11716459543

Jeszcze raz gratulujemy wszystkim nagrodzonym firmom… i czekamy na to, co wymyśli Lenovo w tym roku.

 

Lenovo rozdało motocykle Ducati Monster! Wyścigowy finał konkursu „Forza Ducati! Forza Lenovo!”

3,272FaniLubię
8,767ObserwującyObserwuj
1,060SubskrybującySubskrybuj

NOWE WYDANIE

POLECANE

NAJNOWSZE