Strona w budowie, zapraszamy wkrótce...

Zapraszamy już za:

[wpdevart_countdown text_for_day="Dni" text_for_hour="Godzin" text_for_minut="Minut" text_for_second="Sekund" countdown_end_type="date" font_color="#000000" hide_on_mobile="show" redirect_url="" end_date="21-09-2020 12:00" start_time="1600339301" end_time="0,1,1" action_end_time="hide" content_position="center" top_ditance="10" bottom_distance="10" ][/wpdevart_countdown]

Strona w budowie, zapraszamy wkrótce...

Lenovo rozdało motocykle Ducati Monster! Wyścigowy finał konkursu „Forza Ducati! Forza Lenovo!”

Rozpoczęty wiosną ubiegłego roku konkurs „Forza Ducati!Forza Lenovo!” zakończył się i czas na przekazanie zwycięzcom nagród. A te są imponujące: 15 motocykli Ducati Monster o wartości 53 900 zł każdy. Nagrody wręczał Tomasz Klewinowski, SMB Team Leader w Lenovo Polska. 

Konkurs organizowany przez Lenovo, wraz z Ducati, wystartował w kwietniu ubiegłego roku. Wówczas ogłoszono zasady, wedle których w konkursie mogli wziąć udział partnerzy biznesowi firmy, którzy do 30 listopada wypełnili formularz rejestracyjny oraz zakupili wybrane modele z oferty biznesowej Lenovo. Wzięcie udziału w konkursie wymagało rejestracji na stronie, a zwyciężyć można było w jednej z 9 kategorii takich jak: Platinum, Gold, Integrator, Silver, Reseller, Authorized, Monitory, Desktopy i Case Study.

Mieliśmy okazję gościć na wydarzeniu Lenovo z kamerą i porozmawialiśmy z kilkoma spośród nagrodzonych partnerów Lenovo, oraz z przedstawicielami producenta ThinkPadów, ThinkBooków i Legionów.

 

„Konkurs „Forza Ducati! Forza Lenovo” cieszył się ogromną popularnością – odnotowaliśmy około 800 rejestracji! Serdecznie gratuluję zwycięzcom i dziękuję wszystkim za zaangażowanie. Akcje takie jak „Forza Ducati, Forza Lenovo” wyzwoliły potencjał partnerów biznesowych, dlatego również w tym roku planujemy nowe atrakcyjne promocje” – podkreślił Tomasz Klewinowski, SMB Team Leader w Lenovo Polska.

 

Łącznie 15 motocykli Ducati Monster trafiło do zwycięzców. Jedna z tych maszyn była podczas wydarzenia nieobecna – wymagała bowiem specjalnego przygotowania. X-kom, który wygrał ten egzemplarz, uznał, że przekaże nagrodę na szczytny cel, wspierając Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Z pomocą znanego moddera, Staszka “Tipsa” Wiertelaka, ze standardowego modelu X-kom przygotował niezwykłą, gamingowo-wośpową maszynę – specjalnie na 30 edycję WOŚP.

Zwycięzcami w konkursie „Forza Ducati! Forza Lenovo!” są:

 • Apollo Sp. z o.o.
 • ApparIT Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
 • Consatche S C
 • Foto – Plus Artur Grzybczyk
 • g.IT Solutions Michał Daszkiewcz
 • Grupa E Sp. z o.o.
 • K3System Sp. z o.o.
 • Malibu PC R.Bujalski W.Dejer i R.Maciak Sp. Jawna
 • Netz Sp. z o.o.
 • OnEdge Sp. z o.o.
 • P.P.U.H. Sarach Jacek Biernat
 • Servilo Sp. z o.o.
 • Starcom Dawid Jurek Janusz Korczak Sp. J.
 • TEK IT Rzeźnicki Spółka Jawna
 • X-KOM Sp. z o.o.

 

„Cieszę się, że biznes Lenovo bardzo dynamicznie się rozwija. Tak dobrą współpracę zdecydowanie zawdzięczamy zarówno całemu zespołowi Lenovo, jak i dystrybutorom. Bardzo się cieszę z wygranej i już się nie mogę doczekać pierwszych kilometrów pokonywanych tym fenomenalnym Ducati Monsterem. Zeszły rok zaowocował bardzo dobrymi wynikami i mamy nadzieje, że także i w tym roku uda nam się spotkać w podobnych okolicznościach” – dodał Grzegorz Rzeźnicki z TEKIT jeden z laureatów konkursu.

Zespół Ducati korzysta z zaawansowanego sprzętu do analizy danych, sztucznej inteligencji oraz inteligentnych rozwiązań programowych oferowanych przez Lenovo. Współpraca między markami rozszerzyła się w 2021 roku, kiedy Lenovo zostało partnerem tytularnym zespołu „Ducati Lenovo Team”, który rywalizuje w prestiżowych zawodach MotoGP.

 

Kolejny rekordowy rok IFS, dwucyfrowy wzrost przychodów czwarty rok z rzędu.

3,272FaniLubię
8,767ObserwującyObserwuj
1,060SubskrybującySubskrybuj

NOWE WYDANIE

POLECANE

NAJNOWSZE