Strona w budowie, zapraszamy wkrótce...

Zapraszamy już za:

[wpdevart_countdown text_for_day="Dni" text_for_hour="Godzin" text_for_minut="Minut" text_for_second="Sekund" countdown_end_type="date" font_color="#000000" hide_on_mobile="show" redirect_url="" end_date="21-09-2020 12:00" start_time="1600339301" end_time="0,1,1" action_end_time="hide" content_position="center" top_ditance="10" bottom_distance="10" ][/wpdevart_countdown]

Strona w budowie, zapraszamy wkrótce...

TD SYNNEX uzyskuje status AWS Migration Services Competency oraz Amazon EC2 for Microsoft Windows SDP w ramach AWS Partner Network

TD SYNNEX (NYSE: SNX), wiodący globalny dystrybutor i agregator rozwiązań dla ekosystemu IT, ogłosił, że uzyskał status Amazon Web Services (AWS) Migration Services Competency oraz Amazon EC2 for Microsoft Windows Server Delivery Partners (SDP) w ramach Programu Partnerstwa AWS (AWS Partner Network). Oznacza to, iż TD SYNNEX wykazał się biegłością techniczną oraz udokumentowanymi sukcesami w automatyzacji i przyspieszaniu migracji i modernizacji aplikacji klientów.

AWS oferuje skalowalne, elastyczne i opłacalne rozwiązania począwszy od startupów po globalne przedsiębiorstwa. Chcąc wspierać płynną integrację i wdrażanie tych rozwiązań, producent ustanowił AWS Competency Program i AWS Service Delivery Program aby pomóc klientom zidentyfikować partnerów AWS z głębokim doświadczeniem i wiedzą branżową. TD SYNNEX wykorzystuje te programy z korzyścią dla swojej globalnej sieci partnerów i klientów końcowych.

 

„TD SYNNEX zainwestował w budowanie spójnych zdolności migracyjnych AWS na całym świecie, wykorzystując najlepsze praktyki, narzędzia i procesy, które AWS zaszczepił w swoim programie Migration Acceleration Program (MAP)” – powiedział Matt Fox, Vice President, AWS Cloud Solutions, TD SYNNEX. „Jako Migration Competency Partner, TD SYNNEX będzie współpracować ze swoimi partnerami AWS na całym świecie, aby zapewnić udane migracje do chmury dla naszych klientów, stosując podejścia sprawdzone przez AWS w tysiącach poprzednich udanych migracji”.

 

AWS wprowadził AWS Migration Services Competency, aby umożliwić klientom łatwe i pewne angażowanie wysoko wyspecjalizowanych partnerów AWS z udokumentowanymi sukcesami z klientami oraz biegłością techniczną w zakresie migracji i modernizacji aplikacji. AWS Migration Services Competency i EC2 for Windows SDP biorą na siebie ciężką pracę związaną z identyfikacją i walidacją liderów branży.

 

„Modernizacja FEMA IPAWS, wspierana przez TD SYNNEX i doświadczenie Hidden Lake Technology, wykorzystując kompetencje migracyjne AWS, umożliwiła nam podniesienie stosu aplikacji do najnowocześniejszych standardów i wzmocniła bezpieczeństwo, wydajność i niezawodność systemu” – powiedział Mat Hodges, Vice President of Sales w Hidden Lake Technology. „Jest to szczególnie istotne, biorąc pod uwagę kluczową rolę, jaką IPAWS odgrywa w rozpowszechnianiu Amber Alerts. Każde ulepszenie bezpośrednio przyczynia się do naszej zdolności do szybkiego i skutecznego reagowania na sytuacje kryzysowe, ostatecznie pomagając w ratowaniu dzieci i zapewniając bezpieczeństwo naszego społeczeństwa”.

 

Uzyskanie kompetencji AWS Migration Services Competency wyróżnia TD SYNNEX jako partnera AWS posiadającego dogłębną wiedzę specjalistyczną w zakresie dostarczania usług migracji, które przyspieszają proces wdrażania chmury przez klientów, zapewniając wiedzę biznesową, doświadczenie w zakresie migracji infrastruktury i aplikacji, narzędzia do migracji, edukację i stałe wsparcie dla klientów w postaci profesjonalnych usług. Partnerzy Migration Services Competency są w stanie wykorzystać sprawdzone procesy, podejścia i metodologie AWS MAP.

Dla TD SYNNEX i jego partnerów jest to uzupełnione programem TD SYNNEX Workload Migration Assessment program, który zapewnia ustrukturyzowane, oparte na ocenie podejście do migracji AWS.

 

Oddychałem najczystszym powietrzem na Ziemi… w fabryce półprzewodników

Dodaj komentarz

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

POLECANE

3,272FaniLubię
10,608ObserwującyObserwuj
1,570SubskrybującySubskrybuj

NOWE WYDANIE

POLECANE

NAJNOWSZE