Strona w budowie, zapraszamy wkrótce...

Zapraszamy już za:

[wpdevart_countdown text_for_day="Dni" text_for_hour="Godzin" text_for_minut="Minut" text_for_second="Sekund" countdown_end_type="date" font_color="#000000" hide_on_mobile="show" redirect_url="" end_date="21-09-2020 12:00" start_time="1600339301" end_time="0,1,1" action_end_time="hide" content_position="center" top_ditance="10" bottom_distance="10" ][/wpdevart_countdown]

Strona w budowie, zapraszamy wkrótce...

Red Hat oferuje zarządzaną platformę automatyzacji Ansible dla środowiska Microsoft Azure.

Red Hat Inc., największy na świecie dostawca rozwiązań open source, poinformował o wprowadzeniu na rynek rozwiązania Red Hat Ansible Automation Platform dla Microsoft Azure, łączącego wiodące na rynku mechanizmy automatyzacji w chmurach hybrydowych z obsługą wygodnego środowiska zarządzanego. Red Hat Ansible Automation Platform dla Azure to efekt opartej na doświadczeniu współpracy firm Microsoft i Red Hat. Pozwala działom informatycznym przedsiębiorstw szybko przeprowadzić automatyzację i skalowanie w chmurze oraz uzyskać elastyczność umożliwiającą udostępnienie dowolnej aplikacji w dowolnym miejscu bez dodatkowych narzutów i niepotrzebnej złożoności.

Dzięki platformie Red Hat Ansible Automation Platform na platformie Azure klienci mogą w jeszcze większym stopniu zredukować tzw. koszty ogólne, mają dostęp do zintegrowanych rozliczeń z firmą Microsoft, najnowszych funkcji platformy Ansible Automation Platform oraz wszystkich rozwiązań wchodzących w skład tego chmurowego „pakietu”. Aby jak najszybciej korzystać z możliwości usługi, klienci Red Hat Ansible Automation Platform na platformie Azure mogą korzystać z gotowej zawartości, która obejmuje istniejące procesy autonomizacji unikalne dla środowiska Azure. Użytkownicy mogą migrować aplikacje i zasoby podczas przechodzenia do chmury, przyspieszając wdrożenie i osiągając więcej benefitów z automatyzacji.

 

Większy potencjał automatyzacji dzięki zastosowaniu Red Hat Ansible Automation Platform

Rozwiązanie Red Hat Ansible Automation Platform dla Azure wykorzystuje innowacyjne zmiany na bieżąco wprowadzane w produkcie, opracowane z myślą o zmieniających się potrzebach związanych z przetwarzaniem w rozbudowanych środowiskach chmur hybrydowych. W wersji Ansible Automation Platform 2 wprowadzono samodzielne funkcje automatyzacji, umożliwiające obsługę klientów niezależnie od ich środowiska, tj. za pośrednictwem dostawców usług zarządzanych, we własnych centrach przetwarzania danych, w środowiskach brzegowych i w komercyjnych środowiskach chmurowych takich jak Azure. Możliwości adaptacji platformy do hybrydowych środowisk IT ułatwiają specjalistom zarządzanie procesami automatyzacji na dużą skalę, w różnych środowiskach i systemach, z zachowaniem ich spójności.

Nowe możliwości w Ansible Automation Platform 2.2 sprawiają, że jest ona jeszcze bardziej wydajna na platformie Azure. Dla przykładu, Technologia podpisywania zawartości Ansible pozwala osobom zajmującym się automatyzacją sprawdzać, czy uruchamiane w przedsiębiorstwie procedury zostały zweryfikowane i czy są one zgodne z przyjętymi zasadami. Dzięki temu zespoły informatyczne mogą korzystać z różnych źródeł zawartości, np. Red Hat Ansible Certified Content albo elementów udostępnianych przez społeczność użytkowników Ansible, z przekonaniem, że są one zgodne z wymaganiami przedsiębiorstwa dotyczącymi bezpieczeństwa i zgodności systemów.

Partnerzy tacy jak Accenture, CyberArk, F5 i Kyndryl poddali weryfikacji odpowiednie kolekcje treści Red Hat Ansible Certified Content i ogólne środowisko na platformie Microsoft Azure. Klienci mogą dzięki temu uruchamiać w chmurze dotychczas używane kolekcje i instrukcje, rozszerzając standardowe elementy automatyzacji, gdy jest to niezbędne w środowisku operacyjnym.

 

Dostępność

Platforma Red Hat Ansible Automation Platform jest już dostępna w Ameryce Północnej. Wkrótce stanie się dostępna na całym świecie. Funkcje Ansible Automation Platform 2.2 są dostępne dla klientów w wersji Technology Preview.

 

Google Cloud tworzy zespół Web3, który będzie odpowiedzialny za tworzenia usług dla programistów korzystających z aplikacji blockchain.

3,272FaniLubię
9,672ObserwującyObserwuj
1,560SubskrybującySubskrybuj

NOWE WYDANIE

POLECANE

NAJNOWSZE