Strona w budowie, zapraszamy wkrótce...

Zapraszamy już za:

[wpdevart_countdown text_for_day="Dni" text_for_hour="Godzin" text_for_minut="Minut" text_for_second="Sekund" countdown_end_type="date" font_color="#000000" hide_on_mobile="show" redirect_url="" end_date="21-09-2020 12:00" start_time="1600339301" end_time="0,1,1" action_end_time="hide" content_position="center" top_ditance="10" bottom_distance="10" ][/wpdevart_countdown]

Strona w budowie, zapraszamy wkrótce...

Motorola Solutions świętuje 30-lecie działalności w Polsce 

Motorola Solutions (NYSE:MSI), światowy lider w dziedzinie bezpieczeństwa publicznego i bezpieczeństwa przedsiębiorstw, świętuje 30-lecie innowacji i rozwoju w Polsce. Firma otworzyła swoje pierwsze biuro w Warszawie w 1993 roku i od tego czasu zwiększyła liczbę pracowników z 30 do 2600. W tym roku mija również 25 lat od założenia oddziału Motorola Solutions w Krakowie, jednego z największych na świecie ośrodków firmy opracowujących innowacyjne rozwiązania z zakresu bezpieczeństwa radiowego, wideo, analitycznego, cyberbezpieczeństwa oraz rozwiązań dla centrów zarządzania dla klientów z całego świata.

Mark F. Brzeziński, Ambasador USA w Polsce, z satysfakcją obserwuje inwestycje firmy Motorola Solutions w Polsce i docenia jej wkład w rozwijający się sektor technologiczny.

 

– Partnerstwo między Polską a USA pozostaje bardzo bliskie, szczególnie w takich obszarach jak energia, obronność, cyberbezpieczeństwo i komunikacja – podkreślił Mark F. Brzeziński, Ambasador USA w Polsce. Jestem zaszczycony, że mogę uczestniczyć w obchodach 30. rocznicy działalności Motorola Solutions w Polsce. Firma Motorola Solutions nieustannie wprowadza innowacje na rynek globalny, jednocześnie przynosząc korzyści społecznościom, w których działa.

 

– Nasza działalność w Polsce rozwija się dzięki wysoko wykwalifikowanej kadrze inżynierskiej i specjalistom w dziedzinie programowania – mówi Jacek Drabik, Country Manager w Motorola Solutions Poland. Dzięki ponad 1600 pracownikom działu badawczo-rozwojowego i ponad 160 przyznanym patentom, nasz zespół odgrywa ważną rolę w opracowywaniu innowacyjnego sprzętu i oprogramowania, które pozwalają organizacjom – od agencji bezpieczeństwa publicznego, po szkoły, szpitale i infrastrukturę krytyczną – pracować bezpieczniej. Nasza kultura opiera się na generowaniu pomysłów i innowacji, które napędzane są różnorodnością naszych pracowników. Reprezentują oni ponad 40 narodowości i posiadają szeroką wiedzę z obszarów badawczo-rozwojowych, łańcucha dostaw, usług wspólnych oraz obsługi klienta.

 

Biura Motorola Solutions w Krakowie i Warszawie wspierają pracowników zarówno w pracy stacjonarnej, jak i w modelu hybrydowym, oferując możliwość rozwoju zawodowego w obszarach łańcucha dostaw, rozwoju oprogramowania, finansów, zasobów ludzkich, a także programów stażowych. Szczegółowe informacje dotyczące dostępnych stanowisk można znaleźć na stronie internetowej firmy.

 

“Industry 5.0 to także odpowiedź na wyzwania klimatyczne” – podkreślił Piotr Ferszka, Prezes Zarządu SAP Polska, podczas tegorocznej edycji SAP NOW

Dodaj komentarz

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

POLECANE

3,272FaniLubię
10,608ObserwującyObserwuj
1,570SubskrybującySubskrybuj

NOWE WYDANIE

POLECANE

NAJNOWSZE