Strona w budowie, zapraszamy wkrótce...

Zapraszamy już za:

[wpdevart_countdown text_for_day="Dni" text_for_hour="Godzin" text_for_minut="Minut" text_for_second="Sekund" countdown_end_type="date" font_color="#000000" hide_on_mobile="show" redirect_url="" end_date="21-09-2020 12:00" start_time="1600339301" end_time="0,1,1" action_end_time="hide" content_position="center" top_ditance="10" bottom_distance="10" ][/wpdevart_countdown]

Strona w budowie, zapraszamy wkrótce...

Microsoft Channel Connect 2024: “Wiele szans stoi przed naszą branżą, jak duże możliwości pozostawia dzisiaj rynek” – zwrócił uwagę Dariusz Okrasa z Dell Technologies

W centrum Warszawy, pośród nowoczesnych wnętrz restauracji Concept 13, odbyło się wydarzenie Microsoft Channel Connect 2024. Jednym z zaproszonych gości był Dariusz Okrasa, Senior Channel Sales Manager, Dell Technologies Poland.

Microsoft zaprosił swoich kluczowych partnerów sprzętowych i dystrybutorów na tegoroczną edycję wydarzenia Microsoft Channel Connect 2024. Coroczne spotkanie partnerów Microsoftu jest okazją do celebracji wspólnego biznesu i osiągnięć na rynku. Uroczystość w znakomitym stylu poprowadziła Magdalena Grzegorczyk, GTM Lead at Microsoft for Poland & Baltics. Dyskusje podczas spotkania zdominowała oczywiście sztuczna inteligencja – obszar IT w którym gospodarz wydarzenia, firma Microsoft, ma niemałe osiągnięcia.

Spotkanie obfitowało w interesujące wystąpienia, a jednym z ciekawszych punktów programu była debata “Bezpieczeństwo informacji w erze AI i cyfrowej transformacji – Dlaczego warto wymienić komputer?” w której udział wzięli Dariusz Okrasa z Dell Technologies, Przemysław Jakubiec z Microsoftu, Mariusz Gola z HP Inc Polska, Tomasz Hodakowski z Intel Corporation oraz Tomasz Klewinowski z Lenovo Polska. Pierwszy z wymienionych, szef kanału partnerskiego Della w Polsce, znalazł czas na wypowiedź przed kamerami IT Reseller TV:

“Debata pokazała, jak wiele szans stoi przed nami jako branżą, jak duże możliwości w obszarze zainteresowania, potrzeb klientów pozostawia dzisiaj rynek, jak wiele szans na zdobyte przez partnerów lokalnie kompetencje będzie można wykorzystać na dużo szerszym, bo globalnym rynku. Chcę wierzyć w to, że za rok spotkamy się ponownie i będziemy mówili już nie o teoretycznych szansach, ale o faktycznie realizowanych projektach” – przyznał Dariusz Okrasa, Dell Technologies. – “Dzisiaj Dell Technologies jest prekursorem w obszarze pokazywania najnowszych platform rozwiązań klienckich w oparciu o 14 generacje procesorów Intela i Windowsa 11, które swoimi funkcjami Copilota ma pomagać użytkownikom w codziennej pracy. Zachęcam Państwa do tego, żeby zapoznać się bliżej technologii z tym, co Microsoft miał do przekazania swoim partnerom i dystrybutorom.”

 

 

Nie zabrakło także znakomitych gości z europejskich struktur Microsoftu. Chris Papaphotis, Senior Director, Device Partner Sales, Central & Eastern Europe, Middle East & Africa w Microsoft, który w wypowiedzi przed naszymi kamerami podkreślił “Łączenie kanałów jest dla nas bardzo ważną funkcją, ponieważ mamy możliwość zjednoczenia ekosystemu. Sprowadzamy naszych dystrybutorów, naszych partnerów w zakresie fuzji i przejęć, naszych partnerów pierwszego poziomu, aby zbadać, jakie są trendy na rynku, ale co najważniejsze, jakie są możliwości, które faktycznie możemy wspólnie wykorzystać. Dla nas jest to bardzo wyjątkowy moment”

Microsoft Channel Connect 2024: “Łączenie kanałów jest dla nas bardzo ważną funkcją, ponieważ mamy możliwość zjednoczenia ekosystemu” – twierdzi Chris Papaphotis, Microsoft

 

Z całą pewnością na uwagę zasługuje wypowiedź Zbigniewa Mądrego, COO i Wiceprezesa Grupy AB który skomentował podwójne zwycięstwo AB S.A., a której udzielił nam przed kamerami, a do której obejrzenia serdecznie zapraszamy:

Microsoft Channel Connect 2024: “Chcę podziękować mojemu zespołowi, ale też Microsoftowi za doskonałą współpracę” – podwójne zwycięstwo skomentował Zbigniew Mądry, COO i Wiceprezes Grupy AB 

 

LAUREACI MICROSOFT CHANNEL CONNECT 2024 

Wydarzenie Microsoft Channel Connect 2024 zostało zwieńczone uhonorowaniem najlepszych firm partnerskich, w tym roku firma Microsoft przyznała aż 9 wyróżnień, więcej informacji poniżej:

Microsoft podczas uroczystej gali Channel Connect 2024 nagrodził najlepsze firmy partnerskie w Polsce!

 

Dodaj komentarz

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

POLECANE

3,272FaniLubię
10,608ObserwującyObserwuj
1,570SubskrybującySubskrybuj

NOWE WYDANIE

POLECANE

NAJNOWSZE