Strona w budowie, zapraszamy wkrótce...

Zapraszamy już za:

[wpdevart_countdown text_for_day="Dni" text_for_hour="Godzin" text_for_minut="Minut" text_for_second="Sekund" countdown_end_type="date" font_color="#000000" hide_on_mobile="show" redirect_url="" end_date="21-09-2020 12:00" start_time="1600339301" end_time="0,1,1" action_end_time="hide" content_position="center" top_ditance="10" bottom_distance="10" ][/wpdevart_countdown]

Strona w budowie, zapraszamy wkrótce...

Microsoft Channel Connect 2024: “Chcę podziękować mojemu zespołowi, ale też Microsoftowi za doskonałą współpracę” – podwójne zwycięstwo skomentował Zbigniew Mądry, COO i Wiceprezes Grupy AB 

Microsoft Channel Connect 2024 – tegoroczna edycja cyklicznego spotkania partnerskiego organizowanego przez polski oddział Microsoftu – odbyła się w warszawskiej restauracji Concept 13. Ważną częścią tego wydarzenia było oczywiście wręczenie nagród partnerskich. W kategorii “DISTRIBUTOR OF THE YEAR” triumfowało AB S.A. 

Microsoft, ze swoją szeroką siecią partnerów w Polsce, co roku zbiera swoich partnerów by celebrować współpracę z minionych 12 miesięcy. Ważną częścią programu wydarzenia była debata “Bezpieczeństwo informacji w erze AI i cyfrowej transformacji – Dlaczego warto wymienić komputer?” w której udział wzięli przedstawiciele Microsoftu oraz czołowych partnerów podzespołowych, jak Intel czy Lenovo.

Wieczorna część wydarzenia to natomiast rozdanie nagród partnerskich. W kategorii “DISTRIBUTOR OF THE YEAR” triumfowało AB S.A. Wrocławski dystrybutor mógł pochwalić się także nagrodą indywidualną w kategorii indywidualnej “ABOVE & BEYOND” dla Joanny Witańskiej, Brand Manager firmy zajmującej się produktami Microsoftu w ofercie lidera polskiego rynku dystrybucyjnego. AB S.A., nie pierwszy raz zresztą, ze spotkania dużego vendora wychodzi z więcej niż jedną nagrodą. Zbigniew Mądry, COO i Wiceprezes Grupy AB, nie ukrywał zadowolenia:

“Dziękujemy za wyróżnienie, za docenienie naszej pracy. Dziękujemy za tytuł dystrybutora roku. Chcę podziękować mojemu zespołowi, ale też doskonałej współpracy z zespołem Microsoftu, ale także z producentami takimi jak Intel czy AMD, bo to dało ten efekt końcowy, jakim jest wynik, który zrobiliśmy razem z firmą Microsoft” – stwierdził Zbigniew Mądry, AB S.A. – “(…) Przy tej okazji chciałem zaprosić na event firmy AB o nazwie Akademia Integracji, gdzie będziemy mieli możliwość spotkania z wszystkimi najważniejszymi naszymi partnerami i z dostawcami sprzętu komputerowego oraz oprogramowania.”

 

 

 

Nie zabrakło także znakomitych gości z europejskich struktur Microsoftu. Chris Papaphotis, Senior Director, Device Partner Sales, Central & Eastern Europe, Middle East & Africa w Microsoft, który w wypowiedzi przed naszymi kamerami podkreślił “Łączenie kanałów jest dla nas bardzo ważną funkcją, ponieważ mamy możliwość zjednoczenia ekosystemu. Sprowadzamy naszych dystrybutorów, naszych partnerów w zakresie fuzji i przejęć, naszych partnerów pierwszego poziomu, aby zbadać, jakie są trendy na rynku, ale co najważniejsze, jakie są możliwości, które faktycznie możemy wspólnie wykorzystać. Dla nas jest to bardzo wyjątkowy moment”

Microsoft Channel Connect 2024: “Łączenie kanałów jest dla nas bardzo ważną funkcją, ponieważ mamy możliwość zjednoczenia ekosystemu” – twierdzi Chris Papaphotis, Microsoft

 

Z całą pewnością na uwagę zasługuje wypowiedź Dariusza Piotrowskiego, dyrektora zarządzającego Dell Technologies Polska “Stoimy w przededniu, jeśli nie rewolucji, to na pewno poważnej ewolucji efektywności w wielu firmach” – której udzielił nam przed kamerami, a do której obejrzenia serdecznie zapraszamy:

“Stoimy w przededniu, jeśli nie rewolucji, to na pewno poważnej ewolucji efektywności w wielu firmach” – zaznaczył Dariusz Piotrowski, dyrektor zarządzający Dell Technologies Polska, podczas Microsoft Channel Connect 2024

 

LAUREACI MICROSOFT CHANNEL CONNECT 2024 

Wydarzenie Microsoft Channel Connect 2024 zostało zwieńczone uhonorowaniem najlepszych firm partnerskich, w tym roku firma Microsoft przyznała aż 9 wyróżnień, więcej informacji poniżej:

Microsoft podczas uroczystej gali Channel Connect 2024 nagrodził najlepsze firmy partnerskie w Polsce!

 

Dodaj komentarz

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

POLECANE

3,272FaniLubię
10,608ObserwującyObserwuj
1,570SubskrybującySubskrybuj

NOWE WYDANIE

POLECANE

NAJNOWSZE