Strona w budowie, zapraszamy wkrótce...

Zapraszamy już za:

[wpdevart_countdown text_for_day="Dni" text_for_hour="Godzin" text_for_minut="Minut" text_for_second="Sekund" countdown_end_type="date" font_color="#000000" hide_on_mobile="show" redirect_url="" end_date="21-09-2020 12:00" start_time="1600339301" end_time="0,1,1" action_end_time="hide" content_position="center" top_ditance="10" bottom_distance="10" ][/wpdevart_countdown]

Strona w budowie, zapraszamy wkrótce...

Microsoft Channel Connect 2024: “Czy nowe technologie, jak AI, mogą pomóc nam w rozwinięciu biznesu? Zdecydowanie tak!” – przekonuje Tomasz Klewinowski, SMB & Channel Director w Lenovo Polska

Microsoft po raz kolejny spotkał się ze swoimi kluczowymi partnerami w ramach cyklicznego wydarzenia Channel Connect. Najnowsza edycja odbyła się w Warszawie, a tematyka, zgodnie z aktualnymi trendami, wyjątkowo często dotykała AI. 

Na miejsce wydarzenia Microsoft wybrał restaurację Concept 13, przy ulicy Brackiej 9 w Warszawie. Uroczystość w świetnym stylu poprowadziła Magdalena Grzegorczyk, GTM Lead at Microsoft for Poland & Baltics. Tematyka spotkania w znacznym stopniu była poświęcona AI, co nie powinno specjalnie nikogo dziwić. Spotkanie obfitowało w interesujące wystąpienia, a jednym z ciekawszych punktów programu była  debata “Bezpieczeństwo informacji w erze AI i cyfrowej transformacji – Dlaczego warto wymienić komputer?” w której udział wzięli Przemysław Jakubiec z Microsoftu, Mariusz Gola z HP Inc Polska, Dariusz Okrasa z Dell Technologies, Tomasz Hodakowski z Intel Corporation oraz Tomasz Klewinowski z Lenovo Polska. Ostatni z wymienionych dyskutantów stanął także przed kamerami IT Reseller TV.

“Lenovo współpracuje z firmą Microsoft od wielu, wielu lat. To jest zdecydowanie współpraca strategiczna, długofalowa, która niesie też przed nami bardzo wiele nowych możliwości, które mam nadzieję, że będą widoczne w przyszłych latach. Dzisiaj osobiście miałem też przyjemność wziąć udział w debacie na temat AI, gdzie razem z naszymi szanowanymi konkurentami rozmawialiśmy o tym, w którą stronę zmierzamy i tak naprawdę jak te nowe technologie mogą pomóc nam w rozwinięciu biznesu. A czy mogą pomóc? Zdecydowanie tak.” – wyraźnie stwierdził Tomasz Klewinowski, SMB & Channel Director w Lenovo Polska.

 

 

Nie zabrakło także znakomitych gości z europejskich struktur Microsoftu. Chris Papaphotis, Senior Director, Device Partner Sales, Central & Eastern Europe, Middle East & Africa w Microsoft, który w wypowiedzi przed naszymi kamerami podkreślił “Łączenie kanałów jest dla nas bardzo ważną funkcją, ponieważ mamy możliwość zjednoczenia ekosystemu. Sprowadzamy naszych dystrybutorów, naszych partnerów w zakresie fuzji i przejęć, naszych partnerów pierwszego poziomu, aby zbadać, jakie są trendy na rynku, ale co najważniejsze, jakie są możliwości, które faktycznie możemy wspólnie wykorzystać. Dla nas jest to bardzo wyjątkowy moment”

Microsoft Channel Connect 2024: “Łączenie kanałów jest dla nas bardzo ważną funkcją, ponieważ mamy możliwość zjednoczenia ekosystemu” – twierdzi Chris Papaphotis, Microsoft

 

Z całą pewnością na uwagę zasługuje wypowiedź Zbigniewa Mądrego, COO i Wiceprezesa Grupy AB który skomentował podwójne zwycięstwo AB S.A., a której udzielił nam przed kamerami, a do której obejrzenia serdecznie zapraszamy:

Microsoft Channel Connect 2024: “Chcę podziękować mojemu zespołowi, ale też Microsoftowi za doskonałą współpracę” – podwójne zwycięstwo skomentował Zbigniew Mądry, COO i Wiceprezes Grupy AB 

 

LAUREACI MICROSOFT CHANNEL CONNECT 2024 

Wydarzenie Microsoft Channel Connect 2024 zostało zwieńczone uhonorowaniem najlepszych firm partnerskich, w tym roku firma Microsoft przyznała aż 9 wyróżnień, więcej informacji poniżej:

Microsoft podczas uroczystej gali Channel Connect 2024 nagrodził najlepsze firmy partnerskie w Polsce!

 

Dodaj komentarz

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

POLECANE

3,272FaniLubię
10,608ObserwującyObserwuj
1,570SubskrybującySubskrybuj

NOWE WYDANIE

POLECANE

NAJNOWSZE