Strona w budowie, zapraszamy wkrótce...

Zapraszamy już za:

[wpdevart_countdown text_for_day="Dni" text_for_hour="Godzin" text_for_minut="Minut" text_for_second="Sekund" countdown_end_type="date" font_color="#000000" hide_on_mobile="show" redirect_url="" end_date="21-09-2020 12:00" start_time="1600339301" end_time="0,1,1" action_end_time="hide" content_position="center" top_ditance="10" bottom_distance="10" ][/wpdevart_countdown]

Strona w budowie, zapraszamy wkrótce...

Microsoft Channel Connect 2024: “AI to rewolucja na miarę Internetu” – podkreślił Paweł Miszkiewicz, Dyrektor Kanału Partnerskiego HP Inc w Polsce

Microsoft ponownie zaprosił swoich partnerów do świętowania współpracy biznesowej. Najnowsza edycja spotkania partnerskiego Microsoft Channel Connect była zdominowana przez tematykę sztucznej inteligencji. 

W tym roku gościnę spotkaniu partnerskiemu Microsoftu udzieliła, doceniona przez Michelin, warszawska restauracja Concept 13.  W nowoczesnych, przestronnych wnętrzach tej restauracji rozmawiano o realizacji biznesu w branży IT w Polsce, ale też o możliwościach, jakie w biznesie i poza nim, daje sztuczna inteligencja. Często podnoszoną koncepcją podczas spotkania, były tzw. “AI PC”, komputery wyposażone w sprzętową akcelerację obliczeń na potrzeby AI. Jednym z producentów takich maszyn jest HP Inc. Dyrektor kanału partnerskiego tej firmy, Paweł Miszkiewicz, nie krył entuzjazmu wobec możliwości, jakie daje sztuczna inteligencja:

“Dzisiejsze wydarzenie jest głównie skoncentrowane na sztucznej inteligencji. AI jest to rewolucja na miarę Internetu” – stwierdził Paweł Miszkiewicz, szef kanału partnerskiego HP Inc w Polsce – “My, jak i firma Microsoft, widzimy bardzo duże możliwości, które oferuje. To na pewno jest wielka szansa dla dla nas, dla firmy HP, dla firmy Microsoft, jak również dla naszych partnerów aby sprzedawać nowe rozwiązania, nowe usługi, nowe produkty wspólnie z rozwiązaniami Microsoftu, chociażby z Copilotem i z produktami HP, które w tym momencie wprowadzamy na polski rynek, opartymi na nowych procesorach wspierającymi AI. Mamy to, czego de facto klienci będą potrzebowali przez najbliższe miesiące, kwartały, lata, żeby w pełni wykorzystywać możliwości, jakie daje sztuczna inteligencja”

 

 

Podczas wydarzenia nie zabrakło także znakomitych gości z europejskich struktur Microsoftu. Chris Papaphotis, Senior Director, Device Partner Sales, Central & Eastern Europe, Middle East & Africa w Microsoft, który w wypowiedzi przed naszymi kamerami podkreślił “Łączenie kanałów jest dla nas bardzo ważną funkcją, ponieważ mamy możliwość zjednoczenia ekosystemu. Sprowadzamy naszych dystrybutorów, naszych partnerów w zakresie fuzji i przejęć, naszych partnerów pierwszego poziomu, aby zbadać, jakie są trendy na rynku, ale co najważniejsze, jakie są możliwości, które faktycznie możemy wspólnie wykorzystać. Dla nas jest to bardzo wyjątkowy moment”

Microsoft Channel Connect 2024: “Łączenie kanałów jest dla nas bardzo ważną funkcją, ponieważ mamy możliwość zjednoczenia ekosystemu” – twierdzi Chris Papaphotis, Microsoft

 

Z całą pewnością na uwagę zasługuje wypowiedź Zbigniewa Mądrego, COO i Wiceprezesa Grupy AB który skomentował podwójne zwycięstwo AB S.A., a której udzielił nam przed kamerami, a do której obejrzenia serdecznie zapraszamy:

Microsoft Channel Connect 2024: “Chcę podziękować mojemu zespołowi, ale też Microsoftowi za doskonałą współpracę” – podwójne zwycięstwo skomentował Zbigniew Mądry, COO i Wiceprezes Grupy AB 

 

LAUREACI MICROSOFT CHANNEL CONNECT 2024 

Wydarzenie Microsoft Channel Connect 2024 zostało zwieńczone uhonorowaniem najlepszych firm partnerskich, w tym roku firma Microsoft przyznała aż 9 wyróżnień, więcej informacji poniżej:

Microsoft podczas uroczystej gali Channel Connect 2024 nagrodził najlepsze firmy partnerskie w Polsce!

 

Dodaj komentarz

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

POLECANE

3,272FaniLubię
10,608ObserwującyObserwuj
1,570SubskrybującySubskrybuj

NOWE WYDANIE

POLECANE

NAJNOWSZE