Strona w budowie, zapraszamy wkrótce...

Zapraszamy już za:

[wpdevart_countdown text_for_day="Dni" text_for_hour="Godzin" text_for_minut="Minut" text_for_second="Sekund" countdown_end_type="date" font_color="#000000" hide_on_mobile="show" redirect_url="" end_date="21-09-2020 12:00" start_time="1600339301" end_time="0,1,1" action_end_time="hide" content_position="center" top_ditance="10" bottom_distance="10" ][/wpdevart_countdown]

Strona w budowie, zapraszamy wkrótce...

LG Information Display Experience Show “Warto zwrócić uwagę, na jakich dostawcach bazujemy” – podkreślił Jacek Kalczyński, B2B Country Lead w Logitech

Podczas LG Information Display Experience Show mieliśmy okazję porozmawiać z licznymi przedstawicielami branży, a jednym z nich był Jacek Kalczyński, B2B Country Lead w Logitech. 

Zorganizowane przez LG Electronics Polska wydarzenie dla partnerów miało nieco mniejszą, bardziej kameralną niż zazwyczaj formę, która sprzyjała nie tylko integracji, ale i przepływowi wiedzy od popularnego vendora do jego partnerów. Wiedzy, która dziś jest podstawą wielu biznesów w tej, niełatwej przecież branży. Jednym z partnerów wydarzenia była firma Logitech.

 

“Warto zwrócić uwagę, na jakich dostawcach bazujemy” – powiedział Jacek Kalczyński, B2B Country Lead w Logitech, omawiając obszar nowoczesnych sal konferencyjnych – “Ważne, aby byli to zaufani dostawcy, jak LG czy Logitech, aby sale były naprawdę nowoczesne. (…) W Logitech mieliśmy w ostatnim czasie bardzo wiele nowości produktowych, dlatego zapraszamy do naszego demo-roomu w Warszawie”

 

 

Logitech ma coraz silniejszą pozycję na rynku wyposażenia sal konferencyjnych. Nie powinno to dziwić, biorąc pod uwagę kreatywny rozwój produktó firmy, takich jak np. Logitech Sight, kamera, o której w zamieszczonym powyżej wideo opowiada Jacek Kalczyński.

Skoro już mowa o branży technologii audiowizualnych, korzystając z okazji, redakcja IT Reseller pragnie zaprosić przedstawicieli branży na wydarzenie AV Awards 2024, które odbędzie się 11 stycznia 2024. Rozpoczniemy rok w świecie technologii audiowizualnych, spotkamy się, aby celebrować z Wami udany rok w biznesie oraz wspólnie zebrać siły przed nadchodzącym ISE 2024, którego to wydarzenia jesteśmy partnerem medialnym. Razem sprowadzimy niepowtarzalną atmosferę rodem z niezapomnianego, amsterdamskiego Waterhole do Warszawy!

 

Dodaj komentarz

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

POLECANE

3,272FaniLubię
10,608ObserwującyObserwuj
1,570SubskrybującySubskrybuj

NOWE WYDANIE

POLECANE

NAJNOWSZE