Strona w budowie, zapraszamy wkrótce...

Zapraszamy już za:

[wpdevart_countdown text_for_day="Dni" text_for_hour="Godzin" text_for_minut="Minut" text_for_second="Sekund" countdown_end_type="date" font_color="#000000" hide_on_mobile="show" redirect_url="" end_date="21-09-2020 12:00" start_time="1600339301" end_time="0,1,1" action_end_time="hide" content_position="center" top_ditance="10" bottom_distance="10" ][/wpdevart_countdown]

Strona w budowie, zapraszamy wkrótce...

IT Reseller TV – Liderzy Branży “Zrównoważony rozwój jest wpisany w DNA firmy HP” podkreśla David Rozzio, wiceprezes i dyrektor zarządzający HP Inc w regionie CEE.

O tym jak HP Inc zamierza osiągnąć wyjątkowo ambitne cele dotyczące zrównoważonego rozwoju, jak poszerzać będzie kompetencje cyfrowe milionów ludzi opowiadał w IT Reseller TV wiceprezes i dyrektor zarządzający HP Inc w regionie CEE, David Rozzio. 

Stare powiedzenie mówi „business is business” i zwykle ma usprawiedliwiać wątpliwe moralnie, ale korzystne biznesowo działania. Ten trend, nie oszukujmy się, będący filarem biznesu XX wieku, w trwającej już trzeciej dekadzie XXI wieku powoli zaczyna ustępować znacznie bardziej odpowiedzialnemu podejściu do prowadzenia działalności. HP od lat prowadzi niektóre ze swoich programów odpowiedzialności biznesowej i społecznej, coraz silniej naciskając też na aspekt ekologiczny. O wykraczającej poza ramy typowego biznesu działalności HP Inc opowiadał w IT Reseller TV wiceprezes i dyrektor zarządzający w regionie CEE, David Rozzio. Zapraszamy do wysłuchania rozmowy.

 

 

Przypominamy, że na naszym kanale na YouTube znajduje się cały szereg nowych filmów, w tym relacje i komentarze po gali IT Champions 2022. Serdecznie zapraszamy.

 

HP Excellence Awards 2022 – HP Inc Polska nagrodziło swoich najlepszych partnerów!

3,272FaniLubię
9,672ObserwującyObserwuj
1,560SubskrybującySubskrybuj

NOWE WYDANIE

POLECANE

NAJNOWSZE