Strona w budowie, zapraszamy wkrótce...

Zapraszamy już za:

[wpdevart_countdown text_for_day="Dni" text_for_hour="Godzin" text_for_minut="Minut" text_for_second="Sekund" countdown_end_type="date" font_color="#000000" hide_on_mobile="show" redirect_url="" end_date="21-09-2020 12:00" start_time="1600339301" end_time="0,1,1" action_end_time="hide" content_position="center" top_ditance="10" bottom_distance="10" ][/wpdevart_countdown]

Strona w budowie, zapraszamy wkrótce...

HP Excellence Awards 2022 – HP Inc Polska nagrodziło swoich najlepszych partnerów!

HP Ink Polska nie tylko nagrodziło swoich partnerów, ale też przypomniało o całej, 30-letniej historii marki HP w Polsce. Na wydarzeniu HP Excellence Awards 2022 gościli nie tylko partnerzy firmy, ale także… jej historyczni szefowie w Polsce.

Tak się ułożyła historia naszej części Europy, że obecnie mamy cały szereg jubileuszy. Wiele zachodnich firm rozpoczynało swoją polską działalność w początkach lat 90. Czas ustrojowej transformacji uruchomił nowy, chłonny rynek, a jedną z firm, które skutecznie podjęły wyzwanie związane z jego zaopatrzeniem w nowoczesne rozwiązania technologiczne, był Hewlett-Packad. To właśnie historia marki w Polsce była głównym motywem tegorocznej gali HP Excellence Awards. Firma świętowała swoje 30-lecie na polskim rynku – pomimo iż działalność rozpoczęła w praktyce nie w 1992, a w 1991 roku.

 

 

To wprawdzie pierwsza gala HP żywo, odbywająca się za kadencji prezesa Andrzeja Sowińskiego, ale mam nieodparte wrażenie, że zamysł, by wydarzenia partnerskie robić inaczej – z humorem – pozostał w HP żywy. W tym roku obyło się bez peleryn i wybuchów, a zamiast tego mogliśmy obejrzeć „Kronikę filmową HP”. I tak, skojarzenie z telewizyjnym paradokumentów z czasów PRL jest jak najbardziej zasadne. Cała stylistyka tego materiału filmowego była niezwykle podobna – wliczając w to charakterystyczny sposób mówienia lektora. Skoro jesteśmy przy mówieniu, a więc i głosie, to ze sceny płynął głos, który, jak sądzę, w Polsce słyszał każdy. Współprowadzącym galę, obok zjawiskowej i energicznej Edyty Wrzosowskiej, Channel Marketing Managera z HP Inc Polska, był bowiem Marek Sierocki.

 

 

Ten historyczny rys wydarzenia to nie tylko kronika filmowa czy głos kojarzący się z latami 90-tymi. To także goście, bo na HP Excellence Awards, obok obecnego prezesa, Andrzeja Sowińskiego, pojawili się pozostali szefowie firmy, w tym Adam Kowalski – pierwszy prezes HP w Polsce – w praktyce jeden z ludzi budujących podwaliny pod branżę IT w Polsce.

Gala partnerska to jednak nie tylko okazja do świętowania jubileuszu. To także celebracja współpracy biznesowej – święto partnerów firmy. Najbardziej skuteczni, profesjonalni i efektywni, zostali nagrodzeni przez HP nagrodami – charakterystycznymi niebieskimi gwiazdami Excellence Awards.

 

 

Laureaci uroczystej gali HP Excellence Awards 2022

 

Retail Partner roku w kategorii Notebooki

Euro RTV AGD

 

Retail Partner roku w kategorii Urządzenia drukujące HPS

Media Expert S.A.

 

Retail Partner roku w kategorii Materiały eksploatacyjne

Komputronik S.A.

 

Retail Partner roku w kategorii Komputery stacjonarne AiO

MediaMarkt Media Saturn Online Polska Sp. z o.o.

 

Partner roku w kategorii Komputery biznesowe w segmencie Enterprise i Public

Suntar Sp. z o.o.

 

Partner roku w kategorii Komputery biznesowe w segmencie SMB

NTT System S.A.

 

Partner roku w kategorii Stacje robocze

Procad S.A.

 

Partner roku w kategorii Urządzenia drukujące HPS i OPS

Centrum Druku AM Stachura Sp. K.

 

Partner roku w kategorii Kontraktowe usługi druku HP cMPS A3

BlueBrain Sp. z o.o. Sp.K.

 

Partner roku w kategorii Materiały eksploatacyjne

EMSO Mochnacki Sobecki Sp. K.

 

Partner roku w kategorii Serwisy partnerskie

Betacom S.A

 

Partner roku w kategorii Online

Delkom 2000 Sp. z o.o.

 

Partner roku w kategorii Rozwój rozwiązań usługowych i bezpieczeństwa IT

Sietom Sp. z o.o.

 

Partner roku w kategorii Partner Proximity

HANZO Łukasz Piotrowiak Sp. z o.o.

 

Partner roku w kategorii Dystrybutor roku

AB S.A.

 

Partner roku w kategorii Zrównoważony rozwój

Bechtle Direct Polska Sp. z o.o.

 

Nagroda specjalna dla Partnera z okazji 30-lecia HP

Comp S.A.

 

Wszystkim nagrodzonym jeszcze raz bardzo serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów!

 

 

IT Champions 2022 – Prestiżowe nagrody branżowe, wydawnictwa IT Reseller zostały wręczone! Na gali gościła czołówka branży IT!

3,272FaniLubię
9,672ObserwującyObserwuj
1,560SubskrybującySubskrybuj

NOWE WYDANIE

POLECANE

NAJNOWSZE