Strona w budowie, zapraszamy wkrótce...

Zapraszamy już za:

[wpdevart_countdown text_for_day="Dni" text_for_hour="Godzin" text_for_minut="Minut" text_for_second="Sekund" countdown_end_type="date" font_color="#000000" hide_on_mobile="show" redirect_url="" end_date="21-09-2020 12:00" start_time="1600339301" end_time="0,1,1" action_end_time="hide" content_position="center" top_ditance="10" bottom_distance="10" ][/wpdevart_countdown]

Strona w budowie, zapraszamy wkrótce...

Rimini Street mianuje Martyna Hoogakkera na stanowisko GVP i dyrektora generalnego w regionie EMEA

Rimini Street, globalny dostawca kompleksowego wsparcia, produktów i usług w zakresie oprogramowania dla przedsiębiorstw, wiodący zewnętrzny dostawca wsparcia dla oprogramowania Oracle i SAP oraz partner Salesforce i AWS, ogłosił dziś powołanie Martyna Hoogakkera na nowego wiceprezesa grupy i dyrektora generalnego na region Europy, Bliskiego Wschodu i Afryki (EMEA).

Prezes i dyrektor generalny Rimini Street, Seth Ravin, powiedział:

“Cieszymy się, że możemy powitać Martyna Hoogakkera w zespole kierowniczym Rimini Street. Jego rozległe i udane osiągnięcia w sprzedaży i operacjach w znanych organizacjach, takich jak Adobe, Salesforce i Deloitte Consulting, będą miały kluczowe znaczenie dla naszych planów przyspieszenia wzrostu i sukcesu w obsłudze klientów w regionie EMEA”.

Martyn Hoogakker

Dzięki ponad 20-letniemu doświadczeniu w doradztwie w zakresie zarządzania i solidnemu doświadczeniu w przywództwie SaaS, Hoogakker jest dobrze przygotowany do napędzania szybkiego wzrostu i ekspansji Rimini Street na rynku EMEA. Jako wielojęzyczny dyrektor zarządzający, Hoogakker posiada zróżnicowane doświadczenie i międzynarodową wiedzę, co usprawnia współpracę między wielokulturowym zespołem a klientami poprzez głębokie zrozumienie i docenienie dynamiki regionalnej.

Hoogakker posiada tytuł licencjata w dziedzinie handlu z zakresu zarządzania międzynarodowego, który uzyskał na Fontys University of Applied Sciences.

Dodaj komentarz

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

POLECANE

3,272FaniLubię
10,608ObserwującyObserwuj
1,570SubskrybującySubskrybuj

NOWE WYDANIE

POLECANE

NAJNOWSZE