Strona w budowie, zapraszamy wkrótce...

Zapraszamy już za:

[wpdevart_countdown text_for_day="Dni" text_for_hour="Godzin" text_for_minut="Minut" text_for_second="Sekund" countdown_end_type="date" font_color="#000000" hide_on_mobile="show" redirect_url="" end_date="21-09-2020 12:00" start_time="1600339301" end_time="0,1,1" action_end_time="hide" content_position="center" top_ditance="10" bottom_distance="10" ][/wpdevart_countdown]

Strona w budowie, zapraszamy wkrótce...

“Za ostatni kwartał HP jest największym dostawcą komputerów w Polsce” – powiedział Andrzej Sowiński HP Inc Polska w IT Reseller TV Liderzy Branży

Andrzej Sowiński, Dyrektor Zarządzający HP Inc Polska był gościem programu “Liderzy Branży” IT Reseller TV. Rozmawialiśmy m.in. o sytuacji rynkowej i wyzwaniach na 2023 rok. 

Prowadzona przez Andrzeja Sowińskiego firma HP Inc Polska ma powody do zadowolenia, uzyskując świetne wyniki sprzedaży. Związany od lat z polską branżą IT manager, w naszej pierwszej rozmowie z cyklu “Liderzy Branży”, niemal dwa lata temu, zadeklarował pewne plany, które, jak się okazuje, udało się zrealizować.

 

“W naszej rozmowie sprzed dwóch lat snułem takie plany, że chcę, aby najdalej za dwa lata firma była liderem w branży komputerów osobistych w Polsce. Chciałem zameldować, że wykonałem to. HP, za ostatni kwartał (red. Q4 2022) jest największym dostawcą komputerów w Polsce” – powiedział Andrzej Sowiński – “(…) Zdobyliśmy też pozycję numer jeden w stacjach roboczych, a wiec na bardzo wymagającym rynku, który znajduje się blisko tzw. solutions. (…) Co udało się zrobić z dużym sukcesem w obszarze druku, to wprowadzenie na polski rynek modelu subskrypcji Instant Ink. Czyli, kupujesz drukarkę do domu, zamiast martwić się kiedy skończy się atrament lub toner (…), to my, HP, martwimy się o to za Ciebie. Przez Internet mamy wgląd w stan twoich pojemników (…) i w odpowiednim momencie puka do drzwi kurier z atramentem lub tonerem.”

 

Rozmawialiśmy także o pracy zdalnej i hybrydowej, poruszając m.in. temat przejęcia Poly, o programach wsparcie dla partnerów oraz o przenikaniu się technologii. Serdecznie zapraszamy do obejrzenia najnowszego odcinka “Liderów Branży”:

 

 

Trudno nie zauważyć, że HP odnosi sukcesy nie tylko na polskim rynku. Firma konsekwentnie pozostaje jednym z trzech największych producentów komputerów w globalnym ujęciu.

Z tego szerokiego, globalnego rynku, na nasze polskie podwórko przenikają pewne trendy, m.in. związany ze zrównoważonym rozwojem. Ten aspekt staje się coraz bardziej istotny, o czym także wspomina Dyrektor Zarządzający HP Inc Polska:

 

“Coraz częściej widzimy zapytania od klientów końcowych, w których proszą by w ofercie napisać jak dbamy o środowisko, czy działamy zgodnie z zasadami zrównoważonego rozwoju” – powiedział Andrzej Sowiński z HP Inc – “Niektórzy klienci przyznawali za to dodatkowe punkty. Dlatego namawiam wszystkich partnerów HP, którzy jeszcze nie są w Amplify Impact, (…) zachęcam do dołączenia”

 

 

Dziękujemy Wam za oglądanie i przypominamy o subskrybowaniu naszego kanału. Warto także kliknąć w ikonę dzwoneczka, aby nie przegapić kolejnych odcinków.

 

IT RESELLER nr. 348/2021 „Proponujemy niezrównaną wiarygodność – podkreśla w wywiadzie okładkowym Mariusz Ziółkowski, TD SYNNEX

Dodaj komentarz

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

POLECANE

3,272FaniLubię
10,608ObserwującyObserwuj
1,570SubskrybującySubskrybuj

NOWE WYDANIE

POLECANE

NAJNOWSZE