Strona w budowie, zapraszamy wkrótce...

Zapraszamy już za:

[wpdevart_countdown text_for_day="Dni" text_for_hour="Godzin" text_for_minut="Minut" text_for_second="Sekund" countdown_end_type="date" font_color="#000000" hide_on_mobile="show" redirect_url="" end_date="21-09-2020 12:00" start_time="1600339301" end_time="0,1,1" action_end_time="hide" content_position="center" top_ditance="10" bottom_distance="10" ][/wpdevart_countdown]

Strona w budowie, zapraszamy wkrótce...

IT RESELLER nr. 348/2023 „Proponujemy niezrównaną wiarygodność – podkreśla w wywiadzie okładkowym Mariusz Ziółkowski, TD SYNNEX

Za nami rok pełen wrażeń, wyzwań i projektów. Był to też rok powrotu do normalności po etapie pandemii, a jednocześnie przejścia w kolejną, daleką od normy sytuację, związaną z wojną u naszych granic. Święta w tym roku, jakkolwiek je obchodzicie, będą inne niż dotychczas. Przy wigilijnych stołach będziemy rozmawiali z bliskimi o różnych rzeczach, ale z pewnością wiele tematów będzie wyrazem niepewności, która naznacza najbliższa przyszłość. Przy stołach spotkań zarządów zapewne także dominować będzie podobne uczucie.

Niepewność jest jednak stałym elementem rzeczywistości – tak w życiu prywatnym, jak i w biznesie. Ostatnie kilka lat nauczyło nas, że jedynym pewnikiem jest ciągła zmiana, a ostatecznie wygrywa ten, kto potrafi się do niej zaadaptować. Dlatego też świąteczne i noworoczne życzenia zaczynam od tego: życzę Wam, wszystkim tworzącym polską branżę IT, abyście potrafili przystosować siebie i swój biznes do każdych okoliczności. Dowiedliście już tego raz, w czasie pandemii. Cokolwiek przyniesie przyszły rok, życze Wam byście byli zdolni do przezwyciężenia wszelkich trudności.

Nam wszystkim życzę jednak, by tych trudności było jak najmniej, byśmy mogli spokojnie robić swoje. Szczególnie jednak życzę Nam wszystkim by świat nieco się uspokoił, a wojna w Ukrainie zakończyła się i to nie zgniłym kompromisem. Gdy przyjdzie czas odbudowy, życzę Wam, byście mieli w niej swój udział. Spokoju, bezpieczeństwa, sukcesów i szczęścia, tak w biznesie, jak i życiu prywatnym, życzy w imieniu całej redakcji nasz redaktor naczelny, Krzysztof Bogacki.

Bardzo serdecznie zapraszamy do lektury najnowszego wydania IT Reseller – życząc Wam, naszym czytelnikom zdrowych i spokojnych Świąt Bożego Narodzenia oraz wszelkiej pomyślności w Nowym Roku!

 

Najnowszy numer IT RESELLER nr. 348/2022

(Aby przeczytać lub pobrać wydanie w wersji cyfrowej,

kliknij w link lub poniższą okładkę)

 

Dodaj komentarz

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

POLECANE

3,272FaniLubię
10,608ObserwującyObserwuj
1,570SubskrybującySubskrybuj

NOWE WYDANIE

POLECANE

NAJNOWSZE