Strona w budowie, zapraszamy wkrótce...

Zapraszamy już za:

[wpdevart_countdown text_for_day="Dni" text_for_hour="Godzin" text_for_minut="Minut" text_for_second="Sekund" countdown_end_type="date" font_color="#000000" hide_on_mobile="show" redirect_url="" end_date="21-09-2020 12:00" start_time="1600339301" end_time="0,1,1" action_end_time="hide" content_position="center" top_ditance="10" bottom_distance="10" ][/wpdevart_countdown]

Strona w budowie, zapraszamy wkrótce...

“Naszą rolą jest inwestowanie w wiedzę partnerów” – mówi Paweł Miszkiewicz, Szef Kanału Partnerskiego w HP Inc Polska w programie “Liderzy Branży” IT Reseller TV.

Nieco ponad rok temu, pod koniec 2019 roku, wkroczył na scenę polskiej branży hardware IT jako Batman. Wówczas nikt nie mógł przewidzieć jak bardzo w ciągu kilkunastu miesięcy zmieni się świat. M.in. o tych zmianach, o tym co decyduje dziś o sukcesie na rynku i jak ważni są partnerzy w biznesie HP Inc rozmawiamy z Pawłem Miszkiewiczem – szefem kanału partnerskiego HP Inc w Polsce. 

 

Jedna z ciekawszych postaci polskiej branży hardware IT w Polsce, człowiek o ciekawym, egzotycznym doświadczeniu – Paweł Miszkiewicz – był naszym gościem w IT Reseller TV. Nieco ponad rok temu rozmawialiśmy o perspektywach rozwoju i przyszłości. Dziś, w trakcie trwającej pandemii, skupiamy się raczej na bieżących potrzebach i problemach polskiego rynku, które HP może pomóc rozwiązać.

 

Rok 2021 to już pełna działalność we w pełni wdrożonym programie partnerskim HP Amplify – mówi Paweł Miszkiewicz w programie “Liderzy Branży” – (…) Naszą rolą jest inwestowanie w wiedzę partnerów – nie jesteśmy tylko by “przesuwać pudełka”. Chcemy, by nasi partnerzy mogli sprzedawać lepsze rozwiązania, z wyższą marżą. Dużym elementem programu jest, jak wspominałem wcześniej, ecommerce. Partnerzy, którzy pójdą z nami w tym kierunku, którzy będą chcieli w to inwestować, będą mogli liczyć na wsparcie – zarówno w postaci treningów i szkoleń, jak i na coraz wyższe bonusy niż ma to standardowy partner nie operujący w przestrzeni ecommerce’owej.

 

 

Poniżej poprzedni odcinek z serii “Liderzy Branży” w którym naszym gościem był Sławomir Harazin, wiceprezes Action S.A.

https://itreseller.com.pl/itrnewhttps-itreseller-com-pl-it-reseller-tv-2/

 

Poniżej pierwszy odcinek z serii “Liderzy Branży” w którym naszym gościem był Andrzej Sowiński, prezes HP Inc Polska.

https://itreseller.com.pl/itrnewit-reseller-tv-1/

4 KOMENTARZE

Comments are closed.

3,272FaniLubię
9,672ObserwującyObserwuj
1,560SubskrybującySubskrybuj

NOWE WYDANIE

POLECANE

NAJNOWSZE