Strona w budowie, zapraszamy wkrótce...

Zapraszamy już za:

[wpdevart_countdown text_for_day="Dni" text_for_hour="Godzin" text_for_minut="Minut" text_for_second="Sekund" countdown_end_type="date" font_color="#000000" hide_on_mobile="show" redirect_url="" end_date="21-09-2020 12:00" start_time="1600339301" end_time="0,1,1" action_end_time="hide" content_position="center" top_ditance="10" bottom_distance="10" ][/wpdevart_countdown]

Strona w budowie, zapraszamy wkrótce...

“Naszą rolą jest inwestowanie w wiedzę partnerów” – mówi Paweł Miszkiewicz, Szef Kanału Partnerskiego w HP Inc Polska w programie “Liderzy Branży” IT Reseller TV.

Nieco ponad rok temu, pod koniec 2019 roku, wkroczył na scenę polskiej branży hardware IT jako Batman. Wówczas nikt nie mógł przewidzieć jak bardzo w ciągu kilkunastu miesięcy zmieni się świat. M.in. o tych zmianach, o tym co decyduje dziś o sukcesie na rynku i jak ważni są partnerzy w biznesie HP Inc rozmawiamy z Pawłem Miszkiewiczem – szefem kanału partnerskiego HP Inc w Polsce. 

 

Jedna z ciekawszych postaci polskiej branży hardware IT w Polsce, człowiek o ciekawym, egzotycznym doświadczeniu – Paweł Miszkiewicz – był naszym gościem w IT Reseller TV. Nieco ponad rok temu rozmawialiśmy o perspektywach rozwoju i przyszłości. Dziś, w trakcie trwającej pandemii, skupiamy się raczej na bieżących potrzebach i problemach polskiego rynku, które HP może pomóc rozwiązać.

 

Rok 2021 to już pełna działalność we w pełni wdrożonym programie partnerskim HP Amplify – mówi Paweł Miszkiewicz w programie “Liderzy Branży” – (…) Naszą rolą jest inwestowanie w wiedzę partnerów – nie jesteśmy tylko by “przesuwać pudełka”. Chcemy, by nasi partnerzy mogli sprzedawać lepsze rozwiązania, z wyższą marżą. Dużym elementem programu jest, jak wspominałem wcześniej, ecommerce. Partnerzy, którzy pójdą z nami w tym kierunku, którzy będą chcieli w to inwestować, będą mogli liczyć na wsparcie – zarówno w postaci treningów i szkoleń, jak i na coraz wyższe bonusy niż ma to standardowy partner nie operujący w przestrzeni ecommerce’owej.

 

 

Poniżej poprzedni odcinek z serii “Liderzy Branży” w którym naszym gościem był Sławomir Harazin, wiceprezes Action S.A.

https://itreseller.com.pl/itrnewhttps-itreseller-com-pl-it-reseller-tv-2/

 

Poniżej pierwszy odcinek z serii “Liderzy Branży” w którym naszym gościem był Andrzej Sowiński, prezes HP Inc Polska.

https://itreseller.com.pl/itrnewit-reseller-tv-1/

4 KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

3,272FaniLubię
8,021ObserwującyObserwuj
1,060SubskrybującySubskrybuj

POLECANE

Lenovo rozdało motocykle Ducati Monster! Wyścigowy finał konkursu „Forza Ducati! Forza Lenovo!”

Rozpoczęty wiosną ubiegłego roku konkurs „Forza Ducati!Forza Lenovo!” zakończył się i czas na przekazanie zwycięzcom nagród. A te są imponujące: 15 motocykli Ducati Monster...

NOWE WYDANIE

NAJNOWSZE