Strona w budowie, zapraszamy wkrótce...

Zapraszamy już za:

[wpdevart_countdown text_for_day="Dni" text_for_hour="Godzin" text_for_minut="Minut" text_for_second="Sekund" countdown_end_type="date" font_color="#000000" hide_on_mobile="show" redirect_url="" end_date="21-09-2020 12:00" start_time="1600339301" end_time="0,1,1" action_end_time="hide" content_position="center" top_ditance="10" bottom_distance="10" ][/wpdevart_countdown]

Strona w budowie, zapraszamy wkrótce...

Tech Data zdobywca IT Champion 2018, uhonorowana nagrodą Globalnego Partnera Microsoft 2018 Roku w kategorii Indirect Provider Partner.

Tech Data (Nasdaq: TECD) poinformowała, że zdobyła nagrodę Globalnego Partnera Microsoft 2018 Roku w kategorii Indirect Provider Partner. Firma została uhonorowana wśród światowej czołówki najlepszych partnerów Microsoft w uznaniu za wykazanie się  doskonałością w zakresie innowacji i wdrażania rozwiązań dla klientów opartych na technologii Microsoft.

 

“Microsoft to kluczowy partner dla Tech Data i jesteśmy zaszczyceni, iż Microsoft docenia wartość, jaką nasze połączone wysiłki wnoszą dla kanału” – powiedział Michael Urban, wiceprezes ds. strategii, transformacji i globalnego zarządzania dostawcami, Tech Data, odpowiedzialny za globalną strategię chmury. “Jesteśmy dumni, że w naturalny sposób dostosowaliśmy się do Microsoft w kilku fundamentalnych kwestiach. Nasza strategia korporacyjna, konfiguracja organizacyjna i wprowadzanie na rynek zostały ulepszane w celu wzmocnienia komunikacji One Commercial Partner i przełożenia wspólnej strategii na zapewnienie spójnej realizacji na całym świecie. Tech Data podejmuje proaktywne podejście do swojej własnej transformacji cyfrowej i dzieli się wiedzą, aby odpowiednio wyposażyć naszych partnerów w kanale na ich drodze do transformacji.”

 

Nagrody zostały przyznane w kilku kategoriach, a zwycięzców wybrano spośród ponad 2600 uczestników ze 115 krajów na całym świecie. Tech Data została wyróżniona za zapewnienie wyjątkowych rozwiązań i usług w kategorii Indirect Provider (dostawca pośredni).

 

Nagroda Indirect Provider Partner of the Year potwierdza uznanie dla partnera za przekształcenie tradycyjnego biznesowego modelu transakcyjnego w oparty na wartościach kompleksowy model dostawcy rozwiązań, który dociera do sprzedawców na dużą skalę, aby zwiększyć wykorzystanie, konsumpcję oraz rozwój relacji z klientami w kanale partnerskim.

 

“Jesteśmy zaszczyceni, że możemy uznać Tech Data za Globalnego Partnera Microsoft Roku”, powiedziała Gavriella Schuster, wiceprezes korporacyjny, One Commercial Partner, Microsoft Corp. “Tech Data wyróżniła się jako wiodący partner, posiadający niezwykłą wiedzą i innowacyjność, które dostrzegamy w naszej społeczności partnerów Microsoft, aby dostarczać rozwiązania transformacyjne.”

 

Nagrody Microsoft Partner of the Year wyróżniają partnerów Microsoft, którzy opracowali i dostarczali wyjątkowe rozwiązania oparte na Microsoft na przestrzeni minionego roku.

 

3,272FaniLubię
9,672ObserwującyObserwuj
1,560SubskrybującySubskrybuj

NOWE WYDANIE

POLECANE

NAJNOWSZE