Strona w budowie, zapraszamy wkrótce...

Zapraszamy już za:

[wpdevart_countdown text_for_day="Dni" text_for_hour="Godzin" text_for_minut="Minut" text_for_second="Sekund" countdown_end_type="date" font_color="#000000" hide_on_mobile="show" redirect_url="" end_date="21-09-2020 12:00" start_time="1600339301" end_time="0,1,1" action_end_time="hide" content_position="center" top_ditance="10" bottom_distance="10" ][/wpdevart_countdown]

Strona w budowie, zapraszamy wkrótce...

Synerise podczas Microsoft Inspire, nagrodzony tytułem Partnera Roku Microsoft oraz wyróżniony w globalnej kategorii dla handlu detalicznego (retail).

Statuetka Partnera Roku Microsoft na Polskę oraz wyróżnienie w globalnej kategorii retail dotarły do warszawskiego biura Synerise. Podczas Microsoft Inspire, największej konferencji dla Partnerów firmy z Redmond, odebrali je przedstawiciele spółki. Wzięli także udział w szeregu spotkań, m.in. z CEO Microsoft Satyą Nadellą oraz warsztatach strategicznych z Partnerami Microsoft z całego świata. Sukces na Inspire otwiera przed spółką nowe szanse rozwoju na rynkach międzynarodowych.

 

Konferencja Microsoft Inspire to największe tego typu wydarzenie na świecie. Rokrocznie odwiedzane jest przez prawie 20 tysięcy uczestników, Partnerów firmy Microsoft oraz ich zespoły sprzedażowe. W tym roku konferencja odbyła się w Las Vegas. Na scenie głównej wystąpiły największe autorytety, m.in. Satya Nadella, CEO Microsoft Corporation, a także innowatorzy, którzy zgodnie z myślą przewodnią wydarzenia, mieli zainspirować słuchaczy.

 

Inspiracją dla dalszego rozwoju każdego Partnera Microsoft byli także zwycięzcy konkursu na Partnera Roku, w tym Synerise, laureat nagrody Partnera Roku 2018 w Polsce oraz finalista w kategorii rozwiązań dla handlu detalicznego (retail) globalnie. W imieniu spółki nagrody odebrał Eugeniusz Licznarowski, Chief Business Development Officer.

 

Te nagrody są niezwykle ważne z perspektywy wzrostu Synerise. Dziękuję wszystkim, bez których jej zdobycie byłoby niemożliwe, a przede wszystkim całemu zespołowi, który udowodnił, że w bardzo krótkim czasie możliwe jest zbudowanie dojrzałej firmy dostarczającej najwyższej klasy technologie do największych graczy na rynku. Wsparcie Microsoftu jest na tej drodze nieocenione. Nasze partnerstwo na wielu płaszczyznach jest niezmiernie istotne z punktu widzenia skalowania się i szybkiego zdobywania rynku. Sukces na Inspire to duża rzecz, ale nie ostatnia i wkrótce zamierzamy przekazać jeszcze więcej dobrych wiadomościpowiedział Eugeniusz Licznarowski, odbierając nagrody.

 

Jesteśmy zaszczyceni, że możemy uznać Synerise jako Partnera Roku Microsoft w Polsce. Firma Synerise wyróżniła się dając przykład niezwykłej wiedzy i innowacji, które widzimy w społeczności partnerów Microsoft, aby dostarczać rozwiązania transformujące branżępowiedziała Gavriella Schuster, wiceprezes korporacyjny, One Commercial Partner, Microsoft Corp.

 

Jury konkursu wybrało zwycięzców spośród 2600 zgłoszonych aplikacji ze 115 krajów. Synerise nagrodzono za innowacyjność rozwiązań oraz sukcesy wdrożeń w firmach o zróżnicowanej wielkości. Praca zespołu Synerise jest doceniana także przez międzynarodowych Partnerów Microsoft. Jarosław Królewski, CEO Synerise, a także Eugeniusz Licznarowski, spotkali się w Las Vegas z przedstawicielami wielu z nich, aby porozmawiać o możliwościach współpracy i dalszego globalnego rozwoju Synerise.

 

Paradoksalnie, w czasach, w których żyjemy, największym wyzwaniem dla biznesu jest jego homogeniczność: powstają podobne profilowo firmy, zatrudniające podobnych pod względem umiejętności ludzi, by w ostateczności tworzyć podobne rozwiązania. To usypiające zjawisko, z jednej strony firmy mają poczucie rozwoju, z drugiej odtwarzają rzeczywistość. Ważne, aby rynek zwracał się w kierunku produktów z twardym IP oraz firm, które marżowanie innowacji mają zapisane w DNA. Celem jest ofensywne wyjście poza schemat i tworzenie ambitnych ekosystemów. Właśnie tak pracujemy w Synerise i jest to szeroko doceniane na światowym poziomie, zarówno w aspekcie komercyjnym jak i badawczym. Skalujemy biznes ekstremalnie szybko, a dzięki ekspozycji na światowym wydarzeniu Microsoftu wśród liderów, wierzymy, że będziemy to robić jeszcze bardziej efektywnie i efektowniepowiedział Jarosław Królewski, CEO, Synerise.

 

Case study współpracy Synerise z firmą Microsoft jest już dostępne na oficjalnej stronie Microsoft.

 

3,272FaniLubię
9,672ObserwującyObserwuj
1,560SubskrybującySubskrybuj

NOWE WYDANIE

POLECANE

NAJNOWSZE