Strona w budowie, zapraszamy wkrótce...

Zapraszamy już za:

[wpdevart_countdown text_for_day="Dni" text_for_hour="Godzin" text_for_minut="Minut" text_for_second="Sekund" countdown_end_type="date" font_color="#000000" hide_on_mobile="show" redirect_url="" end_date="21-09-2020 12:00" start_time="1600339301" end_time="0,1,1" action_end_time="hide" content_position="center" top_ditance="10" bottom_distance="10" ][/wpdevart_countdown]

Strona w budowie, zapraszamy wkrótce...

Schneider Electric rozszerza partnerstwo z Compass Datacenters w obszarze technologii centrów danych, długoterminowa umowa opiewa na 3 mld dolarów

Schneider Electric, lider cyfrowej transformacji zarządzania energią i automatyzacji, ogłosił w trakcie spotkania z inwestorami podczas Capital Markets Day zawarcie wieloletniego partnerstwa o wartości 3 miliardów dolarów z Compass Datacenters. Umowa rozszerza istniejącą współpracę firm, która integruje łańcuchy dostaw w celu produkcji i dostarczania prefabrykowanych modułowych rozwiązań dla centrów danych.

Gwałtownie rosnące zapotrzebowanie na dane i ich konsumpcja, w dużej mierze spowodowane rozwijającym się rynkiem sztucznej inteligencji, wymagają nowoczesnych centrów danych, które powinny być ustandaryzowane w swojej konstrukcji, sprawnie i wydajnie produkowane i dostarczane szybciej po zoptymalizowanych kosztach.

Od momentu zawarcia wstępnej umowy między firmami, Schneider Electric wyprodukował i dostarczył firmie Compass około 150 modułowych centrów danych z zakładu w West Chester w stanie Ohio. W odpowiedzi na wzrost popytu na rozwiązania dla centrów danych, obie firmy uruchomiły wspólny zakład produkcyjny o powierzchni ponad 10 tys. metrów kwadratowych w Red Oak w Teksasie, co wspólnie ogłosiły latem 2023 roku. Lokalizacja ta będzie wykorzystywana do wspierania przewidywanego wzrostu zapotrzebowania na centra danych.

 

Jesteśmy wdzięczni za niezrównaną wiedzę oraz nieustanne wsparcie, jakie Schneider Electric już zapewnił, dostarczając nam prefabrykowane pomieszczenia do zasilania centrów danych mówi Chris Crosby, dyrektor generalny Compass Datacenters. – Wspólne działania pozwolą nam w innowacyjny sposób sprostać rosnącym wymaganiom naszych klientów w zakresie najnowocześniejszych rozwiązań dla centrów danych.

 

– Jesteśmy dumni, że Compass wybrał Schneider Electric jako partnera w zakresie budowy centrów danych, ponieważ możemy zapewnić infrastrukturę, której potrzebują w przewidywalny i niezawodny sposób – przekonuje Aamir Paul, prezes Schneider Electric North America. – Przedłużenie naszej umowy w celu kontynuowania innowacji pozwoli sprostać przyszłym wymaganiom w zakresie obsługi klientów z różnych branż, od chmury i dostawców usług po półprzewodniki i pojazdy elektryczne, opiekę zdrowotną i telekomunikację.

 

Dzięki 5-letniej umowie, Schneider Electric i Compass Datacenters mogą spełnić obietnicę utworzenia wyskalowanych, modułowych centrów danych, które oferują uproszczoną konstrukcję, usprawnioną produkcję i możliwość łatwego wdrożenia w zróżnicowanych środowiskach.

 

Oddychałem najczystszym powietrzem na Ziemi… w fabryce półprzewodników

Dodaj komentarz

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

POLECANE

3,272FaniLubię
10,608ObserwującyObserwuj
1,570SubskrybującySubskrybuj

NOWE WYDANIE

POLECANE

NAJNOWSZE