Strona w budowie, zapraszamy wkrótce...

Zapraszamy już za:

[wpdevart_countdown text_for_day="Dni" text_for_hour="Godzin" text_for_minut="Minut" text_for_second="Sekund" countdown_end_type="date" font_color="#000000" hide_on_mobile="show" redirect_url="" end_date="21-09-2020 12:00" start_time="1600339301" end_time="0,1,1" action_end_time="hide" content_position="center" top_ditance="10" bottom_distance="10" ][/wpdevart_countdown]

Strona w budowie, zapraszamy wkrótce...

Wolfgang Krainz nowym CEO w ALSO Holding

Rok temu, na początku maja 2023 roku, charyzmatyczny CEO czołowego europejskiego dystrybutora, firmy ALSO, Gustavo Möller-Hergt ogłosił, że odchodzi ze stanowiska Prezesa Zarządu. Dziś poznaliśmy oficjalnie jego następcę. Rolę tę przyjął Wolfgang Krainz. 

Od 1 maja 2024 r. Wolfgang Krainz zajmie miejsce, które przez ponad dekadę zajmował Gustavo Möller-Hergt i będzie pełnił funkcję Prezesa Zarządu ALSO Holding AG. Wolfgang Krainz pracuje w firmie od 2016 roku, ostatnio jako Regionalny Chief Customer Officer w Austrii oraz Europie Środkowo-Wschodniej. W tym czasie konsekwentnie optymalizował swoje obszary odpowiedzialności, wzmacniał rozwój platform cyfrowych i z powodzeniem integrował przejęte podmioty z istniejącą organizacją.

“W ciągu ostatnich lat firma ALSO stworzyła udany ekosystem, który będziemy nadal rozbudowywać w przyszłości. Aby jeszcze bardziej przyspieszyć nasz zrównoważony, rentowny wzrost, organizacja zamierza mocniej skupić się na aspektach sprzedażowych. Więcej szczegółów ogłosimy wkrótce” – wyjaśnia nowy CEO.

“W tej bardzo dynamicznej branży miałem zaszczyt kierować firmą taką jak ALSO, która przewiduje zmiany i wyzwania oraz z powodzeniem dostosowuje swoją strategię, pozostając jednocześnie wierną swoim podstawowym wartościom. Dzieje się tak przede wszystkim dzięki utalentowanym i zaangażowanym pracownikom. W przypadku Wolfganga wybraliśmy CEO z silnymi umiejętnościami sprzedażowymi i przywódczymi z tej grupy” – mówi Möller-Hergt.

Nowy CEO obejmuje firmę w bardzo dobrej kondycji i z silną pozycją na europejskich rynkach. Szwajcarska firma zajmuje czołowe miejsca wśród dystrybutorów w wielu krajach Europy, ze szczególnym uwzględnieniem krajów DACH. Realizowana od lat strategia przejmowania mniejszych, regionalnych firm dystrybucyjnych przynosi efekty, od lat systematycznie rozszerzając terytorialnie działalność ALSO.

Korzystając z okazji życzymy nowemu CEO ALSO sukcesów w biznesie. Przy okazji przypominamy rozmowę z czołowymi postaciami grupy ALSO w Polsce:

Grupa ALSO bez tajemnic! O licznych aspektach funkcjonowania w biznesie dystrybucyjnym i projektach IT rozmawiamy z managementem ALSO i S4E

Dodaj komentarz

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

POLECANE

3,272FaniLubię
10,608ObserwującyObserwuj
1,570SubskrybującySubskrybuj

NOWE WYDANIE

POLECANE

NAJNOWSZE