Strona w budowie, zapraszamy wkrótce...

Zapraszamy już za:

[wpdevart_countdown text_for_day="Dni" text_for_hour="Godzin" text_for_minut="Minut" text_for_second="Sekund" countdown_end_type="date" font_color="#000000" hide_on_mobile="show" redirect_url="" end_date="21-09-2020 12:00" start_time="1600339301" end_time="0,1,1" action_end_time="hide" content_position="center" top_ditance="10" bottom_distance="10" ][/wpdevart_countdown]

Strona w budowie, zapraszamy wkrótce...

Samsung zawarł umowę na dostawę sprzętu sieciowego 5G z gigantem telekomunikacyjnym.

Samsung Electronics poinformował w czwartek, że podpisał umowę na dostawę sprzętu sieciowego 5G dla indyjskiego giganta telekomunikacyjnego Bharti Airtel, czyli jego pierwszą umowę na sprzęt 5G zawartą na drugim co do wielkości rynku telekomunikacyjnym na świecie.

W ramach umowy Samsung dostarczy jednostki radiowe, w tym urządzenia radiowe typu massive MIMO (multiple-input, multiple-output), a także zaoferuje usługi optymalizacji i konserwacji.

Dzięki najnowszej umowie teraz Samsung może pochwalić się bliskimi związkami z dwoma największymi indyjskimi firmami telekomunikacyjnymi. Samsung dostarczył sprzęt do sieci 4G dla Reliance Jio, lidera rynku.

Indie są drugim co do wielkości rynkiem telekomunikacyjnym na świecie, gdzie około 1,1 mld abonentów sieci korzysta z 15,3 mld gigabajtów danych mobilnych miesięcznie. Samsung utorował drogę do rozszerzenia swojej obecności na rynku, ponieważ uczestniczył w projekcie z 2016 roku budującym infrastrukturę sieci 4G w kraju.

 

“Samsung, który odegrał rolę w przejściu Indii z 2G do 4G, ma na celu dalsze zacieśnianie więzi w nadchodzącej erze 5G” – powiedział Jeon Kyoung-hoon, szef biznesu sieciowego w Samsung Electronics.

 

Samsung dołączył do projektów komercjalizacji 5G w krajach takich jak Korea Południowa, USA, Japonia, Wielka Brytania i Kanada. Planuje wzmocnić wysiłki, aby zapewnić sobie solidną podstawę na rozwijającym się rynku sprzętu 5G na całym świecie.

 

Intel bliski transakcji za 5 mld dolarów na budowę fabryki układów scalonych we Włoszech

3,272FaniLubię
9,672ObserwującyObserwuj
1,560SubskrybującySubskrybuj

NOWE WYDANIE

POLECANE

NAJNOWSZE