Strona w budowie, zapraszamy wkrótce...

Zapraszamy już za:

[wpdevart_countdown text_for_day="Dni" text_for_hour="Godzin" text_for_minut="Minut" text_for_second="Sekund" countdown_end_type="date" font_color="#000000" hide_on_mobile="show" redirect_url="" end_date="21-09-2020 12:00" start_time="1600339301" end_time="0,1,1" action_end_time="hide" content_position="center" top_ditance="10" bottom_distance="10" ][/wpdevart_countdown]

Strona w budowie, zapraszamy wkrótce...

Samsung Memory Summit 2022: Maciej Kamiński dziękuje Partnerom i komentuje pierwszą w historii galę partnerską dywizji Samsung Memory.

1 czerwca odbyło się wydarzenie partnerskie części firmy Samsung Electronics, zajmującej się obszarem pamięci. Tegoroczna konferencja Samsung Memory Summit to pierwsze takie wydarzenie w historii dywizji Samsung Memory.

Samsung na miejsce swojego eventu wybrał Łochów, spokojną okolicę, z dala od warszawskiego zgiełku, ale w niedalekiej odległości od stolicy. Podczas Samsung Memory Summit nie tylko nagrodzono kluczowych partnerów firmy, ale też padło wiele interesujących słów ze sceny – w tym – co mnie cieszy szczególnie, znaczna ich część była poświęcona ekologii.

Samsung Memory Summit oficjalnie otworzył Maciej Kamiński, dyrektor Samsung Memory CEE, który znakomicie pełnił rolę gospodarza wydarzenia. Oto jak skomentował pierwszą w historii galę partnerską dywizji Samsung Memory.

 

 

“Za nami bardzo dobry rok 2021, a wszystko wskazuje na to, że 2022 będzie co najmniej równie dobry. Jako Samsung Memory w rok 2022 weszliśmy z 33% udziałem w dyskach konsumenckich i 47% w dyskach zewnętrznych. Obecnie ponad 1/3 całego rynku dysków i kart pamięci należy do Samsung, przy czym w wybranych obszarach liczba ta sięga to połowy.” – podkreślił Maciej Kamiński, dyrektor Samsung Memory w Polsce i regionie CEE.

 

Scena eventu miała zresztą wyjątkowe szczęście do świetnych mówców… noszących to samo imię. O trendach rynkowych w obszarze pamięci, ale też wyborów konsumenckich opowiedział Maciej Piekarski z GFK Polonia. Następnie dr. Maciej Kawecki, w swoim, przykuwającym pełnię uwagi stylu, przedstawił wizję niedalekiej przyszłości, w której technologia, wykorzystana przez kreatywnych ludzi, w pomysłowy sposób ulepsza rzeczywistość. Zagadnienia związane z bezpieczeństwem danych przybliżył, w nieco humorystycznej formie, Mateusz Ossowski z Niebezpiecznika. Ostatnie (chronologicznie) wystąpienie mogło nieco zaskakiwać, bowiem prowadziła je Martyna Zastawna, założycielka Wosh Wosh, która podjęła współpracę z Samsungiem w ramach akcji Ekotechnologiczni, która skupiać się będzie na promocji modeli zero waste i gospodarki cyrkularnej. Z perspektywy Samsunga to nie tylko możliwość ukazania się w „zielonym świetle”, ale też wskazania na znaczenie pamięci w kontekście żywotności komputerów, ale też przywracania do stanu użyteczności starszych maszyn, poprzez rozbudowę o nowoczesne nośniki danych.

 

Laureaci pierwszej w historii konferencji Samsung Memory Summit

Samsung Memory Summit to przede wszystkim wydarzenie partnerskie. Polski oddział południowokoreańskiego giganta jest firmą, która zbudowała swój sukces wraz z kanałem partnerskim i pozostaje z nim nierozerwalnie związana. W owej współpracy oczywiście wyróżniają się niektórzy z partnerów i to ich podczas gali nagrodził Samsung Memory. Ale o tym kto został laureatem tegorocznej gali w poniższym wpisie:

Samsung Memory Summit 2022: Za nami pierwsza w historii gala partnerska dywizji Samsung Memory – Znakomite wystąpienia i prestiżowe nagrody!

3,272FaniLubię
9,672ObserwującyObserwuj
1,560SubskrybującySubskrybuj

NOWE WYDANIE

POLECANE

NAJNOWSZE