Strona w budowie, zapraszamy wkrótce...

Zapraszamy już za:

[wpdevart_countdown text_for_day="Dni" text_for_hour="Godzin" text_for_minut="Minut" text_for_second="Sekund" countdown_end_type="date" font_color="#000000" hide_on_mobile="show" redirect_url="" end_date="21-09-2020 12:00" start_time="1600339301" end_time="0,1,1" action_end_time="hide" content_position="center" top_ditance="10" bottom_distance="10" ][/wpdevart_countdown]

Strona w budowie, zapraszamy wkrótce...

Samsung Memory poszerza kanał sprzedaży, od teraz topowe dyski przenośne, karty SD i pamięci USB dostępne będą w sieci autoryzowanych sklepów oferujących sprzęt marki Apple – iSpot.

Dywizja polskiego oddziału Samsung odpowiedzialna za rozwiązania do przechowywania danych poszerza kanał sprzedaży swoich produktów. Od teraz topowe dyski przenośne, karty SD i pamięci USB dostępne będą w sieci autoryzowanych sklepów oferujących sprzęt marki Apple – iSpot. Dostępne urządzenia takie jak dyski X5 ze złączem Thunderbolt 3, T7 Touch z dodatkowymi funkcjami zabezpieczenia danych, karty microSD i pendrive’y Samsung DUO Plus są kompatybilne z produktami firmy z Cupertino.

 

 

iSpot to najbardziej rozbudowana sieć partnerska Apple w Polsce. Salony iSpot zlokalizowane są w najatrakcyjniejszych lokalizacjach, w największych polskich miastach. Przeważająca część sklepów marki ma status Apple Premium Reseller, który jest gwarantem najwyższej jakość obsługi i profesjonalnego doradztwa. Sieć oferuje pełną gamę najnowszych urządzeń Apple, akcesoriów oraz urządzeń peryferyjnych. Poszerzenie oferty iSpot o produkty memory od Samsung wpisuje się w strategię sieci, której celem jest dostarczanie najlepszych rozwiązań użytkownikom ekosystemu Apple i nie tylko.

 

Taki ruch podyktowany jest chęcią dotarcia z produktami memory Samsung do osób, które oczekują od urządzeń bezpieczeństwa,  niezawodności i najwyższej wydajności. Najlepszym przykładem jest dysk X5 ze złączem Thunderbolt 3 przeznaczony do współpracy z komputerami marki Apple, a także T7 Touch, który współpracuje nie tylko z komputerami, ale również z iPhone’ami czy iPad’ami – powiedział Maciej Bartłomiej Kamiński, Dyrektor Rozwoju Biznesu Memory na Polskę i region CEE w Samsung Electronics.

 

iSpot będzie oferował produkty od Samsung Electronics w swoich sklepach stacjonarnych oraz w kanale sprzedaży internetowej.

 

 

https://itreseller.com.pl/stan-do-wyscigu-lenovo-do-wygrania-15-motocykli-ducati-monster/

Dodaj komentarz

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

POLECANE

3,272FaniLubię
10,608ObserwującyObserwuj
1,570SubskrybującySubskrybuj

NOWE WYDANIE

POLECANE

NAJNOWSZE