Strona w budowie, zapraszamy wkrótce...

Zapraszamy już za:

[wpdevart_countdown text_for_day="Dni" text_for_hour="Godzin" text_for_minut="Minut" text_for_second="Sekund" countdown_end_type="date" font_color="#000000" hide_on_mobile="show" redirect_url="" end_date="21-09-2020 12:00" start_time="1600339301" end_time="0,1,1" action_end_time="hide" content_position="center" top_ditance="10" bottom_distance="10" ][/wpdevart_countdown]

Strona w budowie, zapraszamy wkrótce...

Pamiętacie firmę Palm? Jej najnowszy produkt to coś, z czym ta marka nigdy się nie kojarzyła.

Granie na sentymencie może być sposobem na biznes. Istnieją marki, które utrwaliły się niegdyś w świadomości użytkowników, były jednak zbyt niszowe, lub przyjęły niewłaściwą strategię i po prostu padły. Jedną z takich firm, był kiedyś Palm, firma, która tworzyła protoplastów dzisiejszych smartfonów na długo przed pierwszym iPhonem. 

Ponad trzy lata temu TCL wskrzesił niegdyś znaną markę Palm. Dziś marka Palm wprowadza do swojego portfolio nowy dodatek w postaci bezprzewodowych słuchawek TWS Palm Buds Pro. Oferują one dopasowanie do uszu za pomocą silikonowym końcówkom, ANC z trzema mikrofonami na każdej ze słuchawek i ponad 24 godziny słuchania przy korzystaniu z etui ładującego.

Palm Buds Pro są dostarczane z 10 mm przetwornikami i obsługują parowanie przez Bluetooth. Dostępny jest tzw. tryb otoczenia, który pozwala na przepuszczanie hałasów z zewnątrz, a także redukcję szumów otoczenia (ENC), która blokuje niepożądane zakłócenia podczas połączeń telefonicznych. Buds Pro na jednym ładowaniu działają 4,5 godziny z włączonym ANC i godzinę dłużej bez niego. W kwestii odporności, producent zadbał o certyfikację IPX4.

Palm Buds Pro są dostępne w jednym kolorze nazwanym przez producenta Satin Black (czyli, pop prostu czarnym) i będą sprzedawane za 129 USD. Zamówienia w przedsprzedaży można złożyć za 99 USD. Regularna sprzedaż ma się rozpocząć 9 listopada. Palm oferuje również kilka kolorowych silikonowych etui za 14,99 USD w przedsprzedaży.

 

Chmura tylko do 2030 roku, może przynieść polskiej gospodarce nawet 121 mld zł rocznie (czyli 4% PKB), wynika z najnowszego raportu “Chmura 2030” McKinsey & Company.

Dodaj komentarz

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

POLECANE

3,272FaniLubię
10,608ObserwującyObserwuj
1,570SubskrybującySubskrybuj

NOWE WYDANIE

POLECANE

NAJNOWSZE