Strona w budowie, zapraszamy wkrótce...

Zapraszamy już za:

[wpdevart_countdown text_for_day="Dni" text_for_hour="Godzin" text_for_minut="Minut" text_for_second="Sekund" countdown_end_type="date" font_color="#000000" hide_on_mobile="show" redirect_url="" end_date="21-09-2020 12:00" start_time="1600339301" end_time="0,1,1" action_end_time="hide" content_position="center" top_ditance="10" bottom_distance="10" ][/wpdevart_countdown]

Strona w budowie, zapraszamy wkrótce...

One UI 5.0 Beta w końcu trafia do urządzeń Galaxy S22

Oczekiwanie na betę One UI 5.0 w końcu dobiega końca, gdyż Samsung zdecydował się udostępnić betę One UI 5.0 dla urządzeń Galaxy S22. Jasne, beta jest nieco opóźniona w stosunku do tego, czego się spodziewaliśmy, ale można śmiało powiedzieć, że użytkownicy będą bardziej niż zadowoleni, aby poznać smak nowej wersji Androida na swoich smartfonach.

One UI 5.0 beta działa na wierzchniej warstwie Android 13 i przynosi wiele nowych funkcji. Lecz nie skupia się na aspekcie wizualnym. Mówiąc wprost wraz z wypuszczeniem na rynek Androida 13, samo Google koncentruje się na bezpieczeństwie, a nie na nowych ikonkach. W tym momencie użytkownicy Samsungów w Niemczech, jako pierwsi otrzymują aktualizację One UI 5.0.

Oczywiście funkcje personalizacji nie zostały, całkowicie pominięte w tej aktualizacji. Ponieważ pojawią się nowe możliwości customizacji i wyglądu ikonek. Centrum powiadomień ma teraz większe ikony aplikacji, a także dodaną przezroczystość. Pop-up uprawnień aplikacji został zmieniony. Szybkość i płynność animacji również znacznie się poprawiła.

Zgodnie z oczekiwaniami, One UI 5.0 beta wydawana etapami i obecnie jest dostępna tylko dla serii Galaxy S22. Mamy nadzieję, że Samsung będzie rozszerzał wsparcie dla najnowszej aktualizacji na inne telefony w miarę upływu czasu. Więcej szczegółów dowiemy się z eventu Samsung Unpacked 2022, który ma odbyć się 10 sierpnia.

 

3,272FaniLubię
9,672ObserwującyObserwuj
1,560SubskrybującySubskrybuj

NOWE WYDANIE

POLECANE

NAJNOWSZE