Strona w budowie, zapraszamy wkrótce...

Zapraszamy już za:

[wpdevart_countdown text_for_day="Dni" text_for_hour="Godzin" text_for_minut="Minut" text_for_second="Sekund" countdown_end_type="date" font_color="#000000" hide_on_mobile="show" redirect_url="" end_date="21-09-2020 12:00" start_time="1600339301" end_time="0,1,1" action_end_time="hide" content_position="center" top_ditance="10" bottom_distance="10" ][/wpdevart_countdown]

Strona w budowie, zapraszamy wkrótce...

NAVITEL, wiodący dostawca rozwiązań na rynku elektroniki samochodowej osiągnął wynik 1,5 miliona sprzedanych urządzeń na rynkach państw Europy Środkowo-Wschodniej.

Firma NAVITEL®, wiodący dostawca rozwiązań na rynku elektroniki samochodowej osiągnął wynik 1,5 miliona sprzedanych urządzeń na rynkach państw Europy Środkowo-Wschodniej. Od czerwca 2019 do maja tego roku sprzedano kolejne pół miliona produktów producenta.

 

„Od początku istnienia firmy Navitel obserwujemy stały wzrost zainteresowania naszymi produktami. Rozpoczynaliśmy od nawigacji i wraz z rozwojem marki sukcesywnie rozszerzamy portfolio. W ubiegłym roku odświeżyliśmy ofertę o nowe modele urządzeń, m.in. kamery z funkcją Night Vision, które bardzo dobrze przyjęły się na rynku, oraz akcesoria samochodowe. Mottem Navitel jest ciągły rozwój i wychodzenie naprzeciw potrzebom klienta. Staramy się cały czas podnosić jakość sprzętu, który tworzymy.” – podkreśla Tobiasz Jankowski, CEO NAVITEL Europe.

 

“Obecna sytuacja na świecie związana z panującą epidemią wpłynęła również na nasz brand. Rynek transportowy niestety dotkliwie ucierpiał, ludzie mniej podróżują, jest to zrozumiałe. Podjęliśmy decyzję o wydaniu aktualizacji dla wideorejestratorów, która wprowadza funkcję kamerki internetowej. Klient kupując produkt Navitel dostaje wielofunkcyjne urządzenie, z którego może korzystać w domu, a także w aucie.” – zaznacza Tobiasz Jankowski.

 

“Pracujemy nad nowościami, mamy wiele innowacyjnych pomysłów, koncepcji i wierzymy, że wkrótce uda się je wszystkie zrealizować. Już teraz możemy zdradzić, że pojawią się kolejne kategorie w portfolio firmy. Mamy nadzieję, że już niedługo będziemy mogli cieszyć się z efektów naszych nowych projektów. Informacja o sprzedaży 1,5 miliona urządzeń jeszcze bardziej motywuje zespół do ciężkiej, ale jakże satysfakcjonującej pracy. Dzięki tak dużej popularności produktów, Navitel stał się liderem wśród producentów nawigacji i wideorejestratorów samochodowych.” – dodaje CEO NAVITEL Europe.

 

https://itreseller.com.pl/itrnewnavitel-swietuje-sprzedaz-pol-miliona-urzadzen-w-pierwszym-polroczu-2018-r-notujac-dynamiczny-wzrost-sprzedazy-az-o-32-rok-do-roku-w-europie-srodkowo-wschodniej/

3,272FaniLubię
9,672ObserwującyObserwuj
1,560SubskrybującySubskrybuj

NOWE WYDANIE

POLECANE

NAJNOWSZE