Strona w budowie, zapraszamy wkrótce...

Zapraszamy już za:

[wpdevart_countdown text_for_day="Dni" text_for_hour="Godzin" text_for_minut="Minut" text_for_second="Sekund" countdown_end_type="date" font_color="#000000" hide_on_mobile="show" redirect_url="" end_date="21-09-2020 12:00" start_time="1600339301" end_time="0,1,1" action_end_time="hide" content_position="center" top_ditance="10" bottom_distance="10" ][/wpdevart_countdown]

Strona w budowie, zapraszamy wkrótce...

NAVITEL otwiera własne Centrum Logistyczne w Pradze – Celem usprawnienie dystrybucji nawigacji, wideorejestratorów i tabletów.

Wiodący dostawca systemów nawigacyjnych, firma NAVITEL Poland, specjalizująca się w rozwoju i produkcji oprogramowania do nawigacji satelitarnej i kartografii, w czerwcu uruchomił nowe Centrum Logistyczne w Czechach. Jego celem jest usprawnienie dystrybucji systemów nawigacyjnych, urządzeń PND, wideorejestratorów i tabletów na terenie Europy Środkowo-Wschodniej.

 

– Rozwijamy się coraz prężniej, w związku z czym postanowiliśmy otworzyć nasze Centrum Logistyczne także poza Polską. Wybierając tę lokalizację kierowaliśmy się głównie bliskością naszego biura centralnego w Pradze i szeroką siecią szklaków handlowych. Dzięki temu możemy szybko i łatwo dostarczyć produkty do naszych struktur w całej Europie. Oczywiście bez zmian zostają dystrybutorzy urządzeń NAVITEL® w Polsce, ale wychodząc naprzeciw potrzebom konsumentów z Europy, chcemy ułatwić im dostęp do naszych produktów. Otwierając to Centrum stajemy się firmą europejską, co wpływa pozytywnie na postrzeganie naszej marki i zwiększenie jej świadomości wśród klientów – mówi Tobiasz Jankowski, CEO NAVITEL® Europe.

 

Centrum Logistyczne w Czechach jest wyposażone w najnowocześniejszy, w pełni skomputeryzowany sprzęt magazynowy. Dzięki temu firma będzie mogła każdego dnia wysyłać kilka tysięcy przesyłek. Zaś dzięki wysokiemu składowaniu będzie można tam przechowywać kilkaset tysięcy urządzeń. Centrum będzie zaopatrywało rynki Europy i Rosji.  Umowa wynajmu została podpisana na czas nieokreślony.

 

Przypomnijmy że firma Navitel zdobyła dwie nagrody podczas uroczystej gali IT Reseller – Mistrzowie Nowych Technologii w kategoriach: Producent roku w segmencie Motoryzacja oraz Najlepszy serwis Producencki 2017 – dodając do tego Centrum Logistyczne w Czechach z nadrzędnym celem usprawnienia dystrybucji nawigacji, wideorejestratorów i  tabletów, to sprawi że firma Navitel Poland stanie się jednym z najważniejszych graczy nie tylko w Polsce ale na całym europejskim rynku.

 

3,272FaniLubię
9,672ObserwującyObserwuj
1,560SubskrybującySubskrybuj

NOWE WYDANIE

POLECANE

NAJNOWSZE