Strona w budowie, zapraszamy wkrótce...

Zapraszamy już za:

[wpdevart_countdown text_for_day="Dni" text_for_hour="Godzin" text_for_minut="Minut" text_for_second="Sekund" countdown_end_type="date" font_color="#000000" hide_on_mobile="show" redirect_url="" end_date="21-09-2020 12:00" start_time="1600339301" end_time="0,1,1" action_end_time="hide" content_position="center" top_ditance="10" bottom_distance="10" ][/wpdevart_countdown]

Strona w budowie, zapraszamy wkrótce...

Microsoft Channel Connect 2024: “Współpraca z Microsoft zawsze była kluczowa” – podkreślił Marcin Ruciński, TD SYNNEX odbierając nagrodę w kategorii “BETTER TOGETHER”.

Microsoft Channel Connect 2024 odbyło się w Warszawie, w restauracji Concept 13. Wśród zaproszonych firm nie mogło zabraknąć jednego z czołowych dystrybutorów, firmy TD SYNNEX. Popularny dystrybutor zdobył statuetkę w kategorii “BETTER TOGETHER”.

Microsoft Channel Connect to cykl spotkań z partnerami amerykańskiego giganta na polskim rynku. Najważniejsze firmy w ekosystemie partnerskim, od dostawców sprzętu, przez dystrybutorów i firmy handlowe, instalatorskie spotykają się by celebrować współpracę i wymieniać opinie. Tematyka spotkania w znacznym stopniu była poświęcona AI, co nie powinno specjalnie nikogo dziwić. Jest to dziś kluczowy trend, dominujący w dyskusji o przyszłości rynku.

“Współpraca z Microsoft zawsze była kluczowa” – wyjaśnił Marcin Ruciński, TD SYNNEX. – “Naszą rolą jest edukować rynek, edukować kanał partnerski wykorzystując rozwiązania Microsoftu i wszystkie rozwiązania AI. Organizujemy szkolenia, wydarzenia i webinary, które przybliżą partnerom kompleksową usługę rozwiązań Microsoft Windows 11, zapewnią zdecydowanie większe bezpieczeństwo dla użytkowników i partnerów”

 

 

Nie zabrakło także znakomitych gości z europejskich struktur Microsoftu. Chris Papaphotis, Senior Director, Device Partner Sales, Central & Eastern Europe, Middle East & Africa w Microsoft, który w wypowiedzi przed naszymi kamerami podkreślił “Łączenie kanałów jest dla nas bardzo ważną funkcją, ponieważ mamy możliwość zjednoczenia ekosystemu. Sprowadzamy naszych dystrybutorów, naszych partnerów w zakresie fuzji i przejęć, naszych partnerów pierwszego poziomu, aby zbadać, jakie są trendy na rynku, ale co najważniejsze, jakie są możliwości, które faktycznie możemy wspólnie wykorzystać. Dla nas jest to bardzo wyjątkowy moment”

Microsoft Channel Connect 2024: “Łączenie kanałów jest dla nas bardzo ważną funkcją, ponieważ mamy możliwość zjednoczenia ekosystemu” – twierdzi Chris Papaphotis, Microsoft

 

LAUREACI MICROSOFT CHANNEL CONNECT 2024 

Wydarzenie Microsoft Channel Connect 2024 zostało zwieńczone uhonorowaniem najlepszych firm partnerskich, w tym roku firma Microsoft przyznała aż 9 wyróżnień, więcej informacji poniżej:

Microsoft podczas uroczystej gali Channel Connect 2024 nagrodził najlepsze firmy partnerskie w Polsce!

 

Dodaj komentarz

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

POLECANE

3,272FaniLubię
10,608ObserwującyObserwuj
1,570SubskrybującySubskrybuj

NOWE WYDANIE

POLECANE

NAJNOWSZE