Strona w budowie, zapraszamy wkrótce...

Zapraszamy już za:

[wpdevart_countdown text_for_day="Dni" text_for_hour="Godzin" text_for_minut="Minut" text_for_second="Sekund" countdown_end_type="date" font_color="#000000" hide_on_mobile="show" redirect_url="" end_date="21-09-2020 12:00" start_time="1600339301" end_time="0,1,1" action_end_time="hide" content_position="center" top_ditance="10" bottom_distance="10" ][/wpdevart_countdown]

Strona w budowie, zapraszamy wkrótce...

Microsoft Channel Connect 2024: “Rok 2024 to rok przełomowy dla branży IT” – podkreslił Przemysław Jakubiec, Device Partner Solution Sales Lead Poland and Romania w Microsoft

Microsoft Channel Connect 2024 to tegoroczna edycja cyklicznego spotkania partnerskiego organizowanego przez polski oddział giganta z Redmont. Podczas tego wydarzenia, przed kamerami IT Reseller TV stanął Przemysław Jakubiec, Device Partner Solution Sales Lead Poland and Romania w Microsoft.

Tym razem Microsoft zaprosił swoich kluczowych partnerów i dystrybutorów do  Concept 13 – restauracji, która w 2023 roku otrzymała rekomendacje przewodnika Michelin. Spotkanie obfitowało w interesujące wystąpienia, a jednym z ciekawszych punktów programu była  debata “Bezpieczeństwo informacji w erze AI i cyfrowej transformacji – Dlaczego warto wymienić komputer?” w której udział wzięli Przemysław Jakubiec z Microsoftu, Mariusz Gola z HP Inc Polska, Dariusz Okrasa z Dell Technologies, Tomasz Hodakowski z Intel Corporation oraz Tomasz Klewinowski z Lenovo Polska. 

“2024 to rok przełomu w branży IT. Sztuczna inteligencja, cyfrowa transformacja i zagadnienia dotyczące bezpieczeństwa danych to podstawowe tematy debaty, w której miałem przyjemność brać udział wraz z naszymi partnerami z firm Intel, Dell, HP i Lenovo.” – powiedział Przemysław Jakubiec, Device Partner Solution Sales Lead Poland and Romania w Microsoft – (…) Channel Connect 24 to okazja do wymiany spostrzeżeń i obserwacji z partnerami, którzy uczestniczą z nami w procesie biznesowym.”

 

 

Microsoft ma szeroki kanał partnerski oraz dość unikalną pozycję na rynku. Amerykański producent oprogramowania, zwłaszcza w erze AI, ma wiele do udowodnienia. Z tak silnymi partnerami sprzętowymi jak Dell Technologies, Microsoft jest w stanie skutecznie docierać do odbiorców końcowych ze swoim oprogramowaniem.

Wśród tych po stronie organizatora znalazł się m.in. Chris Papaphotis, Senior Director, Device Partner Sales, Central & Eastern Europe, Middle East & Africa w Microsoft, który w wypowiedzi przed naszymi kamerami podkreślił “Łączenie kanałów jest dla nas bardzo ważną funkcją, ponieważ mamy możliwość zjednoczenia ekosystemu. Sprowadzamy naszych dystrybutorów, naszych partnerów w zakresie fuzji i przejęć, naszych partnerów pierwszego poziomu, aby zbadać, jakie są trendy na rynku, ale co najważniejsze, jakie są możliwości, które faktycznie możemy wspólnie wykorzystać. Dla nas jest to bardzo wyjątkowy moment”

Microsoft Channel Connect 2024: “Łączenie kanałów jest dla nas bardzo ważną funkcją, ponieważ mamy możliwość zjednoczenia ekosystemu” – twierdzi Chris Papaphotis, Microsoft

 

Z całą pewnością na uwagę zasługuje wypowiedź Dariusza Piotrowskiego, dyrektora zarządzającego Dell Technologies Polska “Stoimy w przededniu, jeśli nie rewolucji, to na pewno poważnej ewolucji efektywności w wielu firmach” – której udzielił nam przed kamerami, a do której obejrzenia serdecznie zapraszamy:

“Stoimy w przededniu, jeśli nie rewolucji, to na pewno poważnej ewolucji efektywności w wielu firmach” – zaznaczył Dariusz Piotrowski, dyrektor zarządzający Dell Technologies Polska, podczas Microsoft Channel Connect 2024

 

LAUREACI MICROSOFT CHANNEL CONNECT 2024 

Wydarzenie Microsoft Channel Connect 2024 zostało zwieńczone uhonorowaniem najlepszych firm partnerskich, w tym roku firma Microsoft przyznała aż 9 wyróżnień, więcej informacji poniżej:

Microsoft podczas uroczystej gali Channel Connect 2024 nagrodził najlepsze firmy partnerskie w Polsce!

 

Dodaj komentarz

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

POLECANE

3,272FaniLubię
10,608ObserwującyObserwuj
1,570SubskrybującySubskrybuj

NOWE WYDANIE

POLECANE

NAJNOWSZE