Strona w budowie, zapraszamy wkrótce...

Zapraszamy już za:

[wpdevart_countdown text_for_day="Dni" text_for_hour="Godzin" text_for_minut="Minut" text_for_second="Sekund" countdown_end_type="date" font_color="#000000" hide_on_mobile="show" redirect_url="" end_date="21-09-2020 12:00" start_time="1600339301" end_time="0,1,1" action_end_time="hide" content_position="center" top_ditance="10" bottom_distance="10" ][/wpdevart_countdown]

Strona w budowie, zapraszamy wkrótce...

MEF, globalne stowarzyszenie dostawców sieci, chmur i technologii, zakłada radę doradczą ds. technologii, w której skład wejdą dyrektorzy z czołowych światowych firm.

Dyrektorzy firm Blue Planet, Cisco, Fortinet, Netcracker Technology, Salesforce, ServiceNow, Spirent, Versa Networks i VMware będą służyć MEF kluczową wiedzą technologiczną.

MEF, globalne stowarzyszenie dostawców sieci, chmur i technologii, które przyspieszają cyfrową transformację przedsiębiorstw, podczas kwartalnego spotkania w Paryżu we Francji poinformowało o założeniu rady doradczej ds. technologii (Technology Advisory Board, TAB). Rada, w której będą zasiadać wysocy rangą dyrektorzy z czołowych światowych firm technologicznych, uzupełni wiedzę i doświadczenie rady dyrektorów MEF, wnosząc ważną perspektywę technologiczną do strategicznych działań MEF.

MEF powołało TAB, aby uwzględniać opinie wszystkich kluczowych interesariuszy — dostawców chmur, sieci i technologii — dzięki czemu ekosystem będzie mógł szybciej tworzyć i wprowadzać na rynek najnowocześniejsze usługi i rozwiązania. Członkowie TAB będą służyć przez roczną kadencję i zostali wybrani ze względu na bogate doświadczenie branżowe w strategicznych obszarach aktywności MEF, takich jak cyberbezpieczeństwo, automatyzacja biznesu, SD-WAN, łączność bazowa i przetwarzanie brzegowe. Rada będzie początkowo skupiać się na zwiększaniu efektywności i tworzeniu nowych okazji w ekosystemie członkowskim oraz łańcuchu dostaw w celu szybszego generowania przychodów.

W skład rady doradczej ds. technologii wchodzi dziesięciu luminarzy branży:

  • Kelly Ahuja, dyrektor generalny, Versa Networks
  • Kailem Anderson, wiceprezes ds. portfolio i inżynierii, Blue Planet
  • Ari Banerjee, starszy wiceprezes ds. strategii, Netcracker Technology
  • Rohit Batra, wiceprezes i dyrektor ds. produktów, telekomunikacji, mediów i technologii, ServiceNow
  • Craig Connors, wiceprezes i dyrektor naczelny, dział SASE, VMware
  • David Fan, wiceprezes i dyrektor naczelny, branża komunikacyjna, Salesforce
  • Sunil Khandekar, były założyciel i dyrektor generalny Nuage Networks, niezależny
  • Dave Larson, główny dyrektor ds. technologii i dyrektor naczelny ds. chmury i IP, Spirent Communications plc
  • John Maddison, wiceprezes ds. produktów i główny dyrektor ds. marketingu, Fortinet
  • JL Valente, wiceprezes ds. zarządzania produktami, korporacyjne rozwiązania routingu i SD-WAN, Cisco

 

„Cieszymy się, że możemy powitać tę inspirującą grupę dyrektorów o nieocenionej wiedzy i zdolnościach przywódczych w nowej radzie doradczej MEF ds. technologii — powiedział Nan Chen, prezes MEF. — Od ponad 20 lat MEF odnosi sukcesy dzięki zakrojonej na szeroką skalę współpracy członków i kierownictwa stowarzyszenia, pomagając w rozwiązywaniu wspólnych wyzwań biznesowych. Wprowadzenie perspektywy technologicznej dodatkowo wzmocni współpracę branżową, która przyspiesza cyfrową transformację przedsiębiorstw dzięki lepszemu ekosystemowi dostawców usług, chmur i technologii”.

 

„Powołanie TAB jest ważnym krokiem w kierunku spełnienia potrzeb całego ekosystemu usług cyfrowych — powiedział Pascal Menezes, główny dyrektor ds. technologii w MEF. — Doradztwo społeczności producentów w zakresie sposobów, w jaki technologie wspomagają dostarczanie usług i produktów oraz zarządzanie nimi, pozwoli dopracować strategię MEF, umożliwiając nam rozwijanie w pełni zautomatyzowanej oferty transformacyjnej po to, aby pomóc naszym członkom w szybszym osiąganiu przychodów”.

 

Oto, co członkowie rady doradczej ds. technologii mówią o przystąpieniu do MEF TAB:

 

„Blue Planet skupia się na wspieraniu dostawców usług w procesie cyfryzacji, aby mogli zautomatyzować swoje sieci i przygotować je na przyszłość. Realizacja wizji cyfrowej transformacji wymaga stworzenia ekosystemu różnych graczy, którzy stosują otwarte architektury, automatyzację i chmurę. Dołączenie do rady doradczej MEF ds. technologii umożliwi nam lepszą współpracę z podobnie myślącymi przedstawicielami branży, co jest istotne z perspektywy przyspieszania sukcesu naszych klientów. Skieruje nas również we właściwym kierunku, w stronę rozwoju tego wzajemnie korzystnego ekosystemu” – Kailem Anderson, wiceprezes ds. portfolio i inżynierii, Blue Planet.  

 

„Cisco i MEF kładą mocny nacisk na to, aby umożliwić naszemu ekosystemowi czołowych dostawców technologii chmurowych i sieciowych wspomaganie klientów w drodze do transformacji cyfrowej. Jestem zaszczycony, że mogę dołączyć do rady doradczej MEF ds. technologii i niecierpliwie czekam, aż wraz z kolegami zacznę realizować naszą misję opracowywania nowych standardów branżowych i certyfikacji opartych na naszej wspólnej wiedzy. Poprzez współpracę, MEF i jego zwolennicy umożliwiają przedsiębiorstwom przyspieszanie inicjatyw cyfrowych i rozwijanie działalności” – Jean-Luc (JL) Valente, wiceprezes ds. zarządzania produktami, korporacyjne rozwiązania routingu i SD-WAN, Cisco.

 

„W Fortinet zawsze wierzyliśmy w wartość łączenia ekosystemu globalnych liderów technologicznych w celu stymulowania współpracy. Cieszymy się, że możemy dołączyć do rady doradczej MEF ds. technologii i nie możemy się doczekać, aż zaczniemy pracować z innymi członkami nad wyzwaniami związanymi z akceleracją cyfrową, przed którymi stoją organizacje. Jesteśmy przekonani, że nasza długa historia innowacji w zakresie sieci i cyberbezpieczeństwa będzie cennym wkładem do społeczności” – John Maddison, wiceprezes ds. produktów i główny dyrektor ds. marketingu, Fortinet.

 

„Netcracker od dawna wspiera stowarzyszenie MEF i jego działania na rzecz kształtowania standardów branżowych. Niecierpliwie czekam, aż zacznę pracować z kolegami z rady doradczej ds. technologii, a także z kierownictwem i członkami MEF nad rozwijaniem kluczowych obszarów technologii, w tym przetwarzania brzegowego, chmury i transformacji cyfrowej” – Ari Banerjee, starszy wiceprezes ds. strategii, Netcracker Technology.

 

„W miarę, jak technologie łączności sieciowej i bezpieczeństwa zaczynają splatać się z usługami chmurowymi, MEF może zaoferować producentom technologii i dostawcom usług strategiczne doradztwo i korzyści, umożliwiając standaryzację i szybsze dostarczanie usług przedsiębiorstwom dążącym do transformacji cyfrowej oraz zapewnienie firmom środków do porównywania, różnicowania i szybszego wdrażania rozwiązań od wielu producentów/dostawców. Cieszę się, że mogę dołączyć do MEF TAB i niecierpliwie czekam, aż zacznę współpracować z innymi kolegami z TAB, kierownictwem MEF i członkami stowarzyszenia, aby wspierać tę strategiczną inicjatywę” – Sunil Khandekar, były założyciel i dyrektor generalny Nuage Networks, niezależny.

 

„Salesforce dzieli z MEF wizję wspomagania cyfrowej transformacji dostawców usług w połączonym ekosystemie. Jako społeczność, będziemy wspólnie pracować nad standardami, automatyzacją i certyfikacją, aby rozwiązać złożone problemy związane ze świadczeniem usług, z którymi boryka się większość współczesnych przedsiębiorstw. Cieszę się, że jako członek rady doradczej MEF ds. technologii będę współpracować z innymi interesariuszami i wprowadzać innowacje, które pomogą odnosić sukcesy naszym klientom i partnerom” – David Fan, wiceprezes i dyrektor naczelny, branża komunikacyjna, Salesforce.

 

„MEF, rada doradcza ds. technologii oraz rada dyrektorów odgrywają kluczową rolę w kształtowaniu przyszłości branży telekomunikacyjnej, a ja niecierpliwie czekam, aż zacznę moją kadencję i postaram przyczynić się do postępu. Nowe technologie mają ogromny potencjał, jeśli chodzi o poprawę funkcjonowania branży z perspektywy firm, pracowników i klientów, a ServiceNow ma do odegrania ważną rolę w tej ewolucji” – Rohit Batra, wiceprezes i dyrektor ds. produktów, telekomunikacji, mediów i technologii, ServiceNow.

 

 „Cieszę się z mianowania do nowej rady doradczej MEF ds. technologii. Jako autoryzowany partner certyfikacyjny i testowy (ACTP) SD-WAN stowarzyszenia MEF, Spirent dostrzega ogromną wartość, jaką organizacja ta już teraz wnosi do ekosystemu branżowego. Łącząc kadrę kierowniczą czołowych światowych producentów technologii, inicjatywy TAB niewątpliwie przyczynią się do dalszego przyspieszenia rozwoju oraz dostarczania nowych usług i rozwiązań. Nie mogę się doczekać na tę ekscytującą współpracę” – Dave Larson, główny dyrektor ds. technologii i dyrektor naczelny ds. chmury i IP, Spirent Communications.

 

„Niecierpliwie czekam na rozpoczęcie współpracy z członkami nowej rady MEF TAB i dzielenie się wiedzą, którą zdobyłem podczas budowania największej na rynku firmy specjalizującej się w rozwiązaniach SASE. Versa pod dawna aktywnie współpracuje z MEF, m.in. jest jednym z pierwszych dostawców SD-WAN, który uzyskał certyfikat MEF 3.0 w kategorii SD-WAN, a obecnie bierze udział w pracach wielu różnych komitetów MEF. MEF docenia nasze wieloletnie przywództwo i wkład, przyznając nam liczne wyróżnienia, a my będziemy mogli wnieść ważną perspektywę technologiczną w działania MEF na rzecz szybszego rozwoju rynku” – Kelly Ahuja, dyrektor generalny, Versa Networks.

 

„Niedawno widzieliśmy, jak obciążenia robocze są przenoszone z chmury prywatnej do publicznej, a wkrótce będziemy świadkami podobnej migracji do chmur brzegowych. Aby wspierać aplikacje nowej generacji, które będą działać na urządzeniach brzegowych, firmy technologiczne z różnych sektorów muszą podjąć współpracę w celu zbudowania fundamentalnej infrastruktury. Cieszę się, że jako członek rady doradczej MEF ds. technologii będę mógł pomóc w budowaniu szerokiego, zróżnicowanego ekosystemu, który będzie wprowadzał innowacje na brzegu sieci” – Craig Connors, wiceprezes i dyrektor naczelny, dział SASE, Vmware.

 

Konferencja partnerska LSO

W Paryżu 4 maja odbędzie się pierwsza konferencja partnerska LSO zorganizowana przez MEF. W jednodniowej konferencji wezmą udział liderzy biznesowi oraz wykonawcy z firm usługowych, chmurowych i technologicznych, którzy spotkają się z nabywcami i sprzedawcami ze społeczności LSO Sonata. Dowiedzą się, jak przyspieszyć wdrożenia, wysłuchają biznesowych i technicznych perspektyw liderów branżowych, którzy popularyzują LSO, oraz poznają plany rozwoju API LSO, pracę komitetu oraz dostępne narzędzia, zasoby i programy, które mają na celu przyspieszać ewaluację i implementację. Interfejsy MEF LSO API zyskują uznanie w branży jako standardowy sposób szybkiego wprowadzania automatyzacji na styku rozwiązań różnych dostawców.

 

Samsung zapowiada technologię, która uczyni smartfony jeszcze szybszymi.

3,272FaniLubię
9,672ObserwującyObserwuj
1,560SubskrybującySubskrybuj

NOWE WYDANIE

POLECANE

NAJNOWSZE