Strona w budowie, zapraszamy wkrótce...

Zapraszamy już za:

[wpdevart_countdown text_for_day="Dni" text_for_hour="Godzin" text_for_minut="Minut" text_for_second="Sekund" countdown_end_type="date" font_color="#000000" hide_on_mobile="show" redirect_url="" end_date="21-09-2020 12:00" start_time="1600339301" end_time="0,1,1" action_end_time="hide" content_position="center" top_ditance="10" bottom_distance="10" ][/wpdevart_countdown]

Strona w budowie, zapraszamy wkrótce...

Samsung z rekordową liczbą nagród dla linii monitorów, podczas tegorocznych targów CES.

Linia monitorów Samsung, zaprezentowana podczas tegorocznych targów CES, otrzymała aż 9 wyróżnień, ustanawiający tym samym nowy rekord nagród na największych targach elektroniki na świecie. Jedno z nich przyznano 32-calowemu monitorowi Odyssey Neo G8, który zdobył nagrodę Best of Innovation Award w kategorii Gaming.

Linia monitorów Samsung otrzymała wyróżnienia Honoree 2022 we wszystkich kategoriach, w tym za 55-calowy Odyssey Ark, 49-calowy Odyssey Neo G9, 32-calowy Odyssey Neo G8, 34-calowy Odyssey G8, 32-calowy Smart Monitor M8 i 32-calowy monitor o wysokiej rozdzielczości S8. To już dziewiąte wyróżnienie przyznane monitorom Samsung na tegorocznych targach CES, a tym samym rekord przyznanych nagród na największych targach elektroniki na świecie.

Celem programu CES Innovation Awards sponsorowanego przez CTA, właściciela i organizatora targów CES, jest uhonorowanie urządzeń o wyjątkowym designie i rozwiązaniach inżynieryjnych w wielu kategoriach produktów użytkowych. To już szósty rok z rzędu, w którym monitory Samsung zdobyły nagrody CES Innovation Awards, umacniając pozycję firmy jako światowego lidera na rynku monitorów do gier.

 

Technologie, które odmienią komunikację! Globalny CTO Dell Technologies przedstawia krótko- i długoterminowe prognozy dotyczące rozwoju branży IT.

3,272FaniLubię
9,672ObserwującyObserwuj
1,560SubskrybującySubskrybuj

NOWE WYDANIE

POLECANE

NAJNOWSZE