Strona w budowie, zapraszamy wkrótce...

Zapraszamy już za:

[wpdevart_countdown text_for_day="Dni" text_for_hour="Godzin" text_for_minut="Minut" text_for_second="Sekund" countdown_end_type="date" font_color="#000000" hide_on_mobile="show" redirect_url="" end_date="21-09-2020 12:00" start_time="1600339301" end_time="0,1,1" action_end_time="hide" content_position="center" top_ditance="10" bottom_distance="10" ][/wpdevart_countdown]

Strona w budowie, zapraszamy wkrótce...

“Jasna przyszłość przed rynkiem PC oraz rozwiązań do druku” – podkreśla Bernhard Fauser z HP Inc. w programie IT Reseller TV “Liderzy Branży” 

W najnowszym odcinku programu ‘Liderzy Branży” IT Reseller TV gościem był Bernhard Fauser, Managing Director Central and Eastern Europe w HP Inc. 

W zeszłym roku HP świętowało 30-lecie obecności w Polsce. Przez trzy dekady zmieniło się wiele. Dziś struktury amerykańskiego producenta są obecne w całym regionie CEE, a nasz gość, Bernhard Fauser, jest osobą odpowiedzialną za ten, czyli także nasz, rynek. HP traktuje zresztą pojęcie Europy Środkowej i Wschodniej bardzo szeroko – od Niemiec aż do Kazachstanu, co sprawia, że mówimy o obszarach o różnym stopniu rozwoju biznesowego i technologicznego, różnej zamożności i odmiennych kulturach.

 

 

HP Inc. od lat pozostaje jednym z czołowych producentów komputerów na świecie, jednocześnie zajmując wyjątkowo silną pozycję na rynku druku. Obie te części branży IT złapały ostatnimi czasy małą zadyszkę – dlatego też naszego gościa zapytaliśmy jak HP planuje poradzić sobie z okresem nieco słabszej koniunktury.

 

“Sądzę, że nie powinniśmy rozpraszać się trendem (red. chodzi o trend spadkowy w sprzedaży komputerów osobistych), ponieważ musimy patrzyć na to w dłuższej perspektywie. W 2019 czy 2020 roku, zanim wybuchła pandemia COVID-19, przed zwiększonym zapotrzebowaniem na rozwiązania pracy zdalnej i hybrydowej, byliśmy na rynku który się konsolidował i zamykał. To gdzie jesteśmy dziś, to wyraźny przeskok względem 2 czy 3 lat. Mamy znacznie większy rynek do zaadresowania. Dlatego jestem przekonany, że mamy przed sobą i rynkiem PC jasną przyszłość. Także dla rozwiązań druku. Klient końcowy tego oczekuje” – podkreślił w programie Bernhard Fauser

 

Rozmawialiśmy także o przyszłości rynku, współpracy z partnerami HP oraz… o starych komputerach. Serdecznie zapraszamy do obejrzenia nowego odcinka “Liderów Branży”.

 

Dodaj komentarz

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

POLECANE

3,272FaniLubię
10,608ObserwującyObserwuj
1,570SubskrybującySubskrybuj

NOWE WYDANIE

POLECANE

NAJNOWSZE