Strona w budowie, zapraszamy wkrótce...

Zapraszamy już za:

[wpdevart_countdown text_for_day="Dni" text_for_hour="Godzin" text_for_minut="Minut" text_for_second="Sekund" countdown_end_type="date" font_color="#000000" hide_on_mobile="show" redirect_url="" end_date="21-09-2020 12:00" start_time="1600339301" end_time="0,1,1" action_end_time="hide" content_position="center" top_ditance="10" bottom_distance="10" ][/wpdevart_countdown]

Strona w budowie, zapraszamy wkrótce...

IT Reseller TV “Liderzy Branży” – Gustavo Möller-Hergt, CEO ALSO o zmianach i trendach w świecie technologii.

Gustavo Möller-Hergt od ponad 11 lat zarządza czołowym europejskim dystrybutorem IT. Mimo tak długiego czasu i licznych sukcesów ma wciąż wiele pasji zarówno do branży, jak i do wizji coraz bardziej technologicznej przyszłości. 

“To nie jest one-man-show” – mówi o transformacji cyfrowej CEO ALSO, Gustavo Möller-Hergt – “Ja mogę dodać najwyżej nieco rytmu do transformacji, ale najważniejsze jest by wierzyć w ludzi, i zachęcić ich do podejmowania decyzji. Cyfryzacja to duże słowo. Ostatecznie, wszystko, co cyfrowy świat nam daje, powinno pomagać nam robić rzeczy lepiej, w krótszym czasie, w sposób, który pozwoli nam przede wszystkim pozostać ludźmi, a jednocześnie da nam wolność do bycia kreatywnym.”

 

“Ekologia jest tylko jednym z aspektów zrównoważonego rozwoju” – mówi prezes ALSO zapytany o rolę przedsiębiorstw w “zielonym” obszarze gospodarki i czas pandemii – “Jest jeszcze aspekt społeczny, aspekt edukacyjny. Wierzę, że powinniśmy podziękować branży IT za to, co zrobiono podczas pierwszych fal pandemii (…) to była niesamowita praca wielu firm, całego kanału, by umożliwić komunikację, jakikolwiek kontakt społeczny w tamtych trudnych czasach.”

 

W mojej pracy często stykam się z wybitnymi liderami, szefami dużych firm, ludźmi którzy odnieśli sukces zawodowy. Jedną z ich wspólnych cech jest pasja do tego, czym się zajmują. Wśród nich Gustavo Möller-Hergt wyróżnia się nie tylko ekspresyjnym sposobem komunikacji, ale też urzekającą tendencją do sięgania po wyobraźnię w przewidywaniu przyszłości tak technologicznej, jak i biznesowej. Dlatego też szczerze zachęcam do obejrzenia wywiadu, jakiego CEO ALSO udzielił IT Reseller TV:

 

 

Szef szwajcarskiej firmy dystrybucyjnej został także uhonorowany nagrodą IT Champions 2022. Więcej o tym tutaj:

IT Champions 2022: Gustavo Möller-Hergt, CEO ALSO Holding wyróżniony nagrodą indywidualną “Osobowość branży”

3,272FaniLubię
9,672ObserwującyObserwuj
1,560SubskrybującySubskrybuj

NOWE WYDANIE

POLECANE

NAJNOWSZE