Strona w budowie, zapraszamy wkrótce...

Zapraszamy już za:

[wpdevart_countdown text_for_day="Dni" text_for_hour="Godzin" text_for_minut="Minut" text_for_second="Sekund" countdown_end_type="date" font_color="#000000" hide_on_mobile="show" redirect_url="" end_date="21-09-2020 12:00" start_time="1600339301" end_time="0,1,1" action_end_time="hide" content_position="center" top_ditance="10" bottom_distance="10" ][/wpdevart_countdown]

Strona w budowie, zapraszamy wkrótce...

“HP zasługuje na to by być liderem rynku w każdej kategorii” – mówi Andrzej Sowiński, prezes HP Inc Polska w pierwszym wydaniu programu “Liderzy Branży” IT Reseller TV.

IT Reseller TV w inauguracyjnym programie z serii “Liderzy Branży” naszym gościem był Andrzej Sowiński, prezes HP Inc Polska.

 

Pytaniem o to, jak po wielu latach jest wrócić do dawnego pracodawcy rozpoczynamy zarówno wywiad z Andrzejem Sowińskim, ale też cykl programów “Liderzy Branży”, realizowany przez naszą redakcję w ramach IT Reseller TV. Początek to bardzo mocny, bo nasz gość to nie tylko jedna z najbardziej rozpoznawalnych osób w branży hardware IT w Polsce, ale też przykład niezwykłego powrotu – po wielu latach w Lenovo, Andrzej Sowiński powrócił w zeszłym roku do HP i, jak sam mówi, jest to “już trzecie HP, w którym jest”.

 

W rozmowie poruszamy także interesujący wątek onboardingu w czasie pandemii, celów, jakie wyznacza sobie HP na najbliższy czas oraz o gali HP Excellence Awards 2020 i jej niezwyczajnej formie.

 

Zapraszamy na rozmowę z naszym gościem i na następne odcinki “Liderów Branży” IT Reseller TV.

 

 

https://itreseller.com.pl/itrnewhp-prezentuje-hp-amplify-impact-pierwszy-w-sektorze-program-partnerski-laczacy-ocene-zasoby-oraz-szkolenia/

3,272FaniLubię
9,672ObserwującyObserwuj
1,560SubskrybującySubskrybuj

NOWE WYDANIE

POLECANE

NAJNOWSZE