Strona w budowie, zapraszamy wkrótce...

Zapraszamy już za:

[wpdevart_countdown text_for_day="Dni" text_for_hour="Godzin" text_for_minut="Minut" text_for_second="Sekund" countdown_end_type="date" font_color="#000000" hide_on_mobile="show" redirect_url="" end_date="21-09-2020 12:00" start_time="1600339301" end_time="0,1,1" action_end_time="hide" content_position="center" top_ditance="10" bottom_distance="10" ][/wpdevart_countdown]

Strona w budowie, zapraszamy wkrótce...

IT RESELLER nr. 344/2021 “Dywersyfikacja receptą na niespokojne czasy” – zaznacza Piotr Wypijewski, Prezes Zarządu Statim Integrator.

Pierwszy kwartał 2022 za nami. Rok temu wielu z nas sądziło, że będzie to już czas pewnego rozluźnienia – pandemia się zakończy, znikną problemy z dostępnością towaru, kryzys chipowy będzie tylko wspomnieniem, słowem: wszystko wróci do normy. Tymczasem “stare” problemy pozostały, przy czym pojawiły się nowe.

Trudno jest pisać o biznesie, o nowoczesnej technologii i jej rozwoju mając świadomość wydarzeń rozgrywających się ledwie kilkaset kilometrów od nas. Trzymany przez Ciebie w rękach numer IT Resellera jest dość wyjątkowy, bo powstawał w czasie głębokiej niepewności. Nic więc dziwnego, że w każdym niemal wywiadzie zamieszczonym w tym numerze pada pytanie efekty wojny na Ukrainie.

Niemal namacalnie kształtuje się nowa rzeczywistość. W czasach niepokoju, w czasach kryzysu, trzeba umieć się dostosowywać do sytuacji. Właśnie o tej dywersyfikacji, elastyczności, ale i pasji w biznesie, rozmawiamy w wywiadzie okładkowym tego numeru z zalożycielem i prezesem firmy Statim Integrator, Piotrem Wypijewskim.

Mamy nadzieję, że kolejny numer będziemy mogli rozpocząć bardziej optymistycznie, z przekonaniem, że najgorsze już za nami i w spokoju możemy cieszyć się wspaniałymi osiągnięciami technologicznymi naszych czasów i budować biznesy o nie oparte. Czego Tobie, drogi czytelniku, serdecznie życzymy.

 

Najnowszy numer IT RESELLER nr. 344/2022

(Aby przeczytać lub pobrać wydanie w wersji cyfrowej,

kliknij w link lub poniższą okładkę)

Link do wersji cyfrowej (kliknij tutaj).

 

3,272FaniLubię
8,767ObserwującyObserwuj
1,060SubskrybującySubskrybuj

NOWE WYDANIE

POLECANE

NAJNOWSZE