Strona w budowie, zapraszamy wkrótce...

Zapraszamy już za:

[wpdevart_countdown text_for_day="Dni" text_for_hour="Godzin" text_for_minut="Minut" text_for_second="Sekund" countdown_end_type="date" font_color="#000000" hide_on_mobile="show" redirect_url="" end_date="21-09-2020 12:00" start_time="1600339301" end_time="0,1,1" action_end_time="hide" content_position="center" top_ditance="10" bottom_distance="10" ][/wpdevart_countdown]

Strona w budowie, zapraszamy wkrótce...

IT Champions 2022 – Zobacz z kim świętowaliśmy nasze 20-lecie! (film).

19 maja 2022 r. odbyła się uroczysta gala magazynu IT Reseller – IT Champions 2022, podczas której w imieniu branży, niezależnych dziennikarzy, a przede wszystkim czytelników, mieliśmy okazję uhonorować najlepsze firmy oraz liderów branży niezwykle prestiżowymi tytułami IT Champion 2022.

VI edycja uroczystej gali IT Champions 2022, odbyła się po raz trzeci w eleganckich przestrzeniach Hotelu BRISTOL w Warszawie, mieszczącym się przy ul. Krakowskie Przedmieście 42/44. Ten obiekt to jedna ze stylistycznych pereł centrum stolicy, znajdujący się tuż obok Pałacu Prezydenckiego, przy Trakcie Królewskim. Hotel urzeka neorenesansową fasadą i pięknymi wnętrzami z elementami Art Deco z początków XX wieku, z którego rozciąga się przepiękny widok na biznesowe centrum Stolicy.

 

 

„To wielki zaszczyt podejmować oraz móc nagrodzić tak znakomitych gości, z całą pewnością elitę branży IT w Polsce. Cieszę się, że możemy spotkać się osobiście w tak szacownym gronie. Pomino że w ostatnim czasie przyzwyczailiśmy się już nieco do spotkań wirtualnych, to jednak nic nie zastąpi bezpośredniego spotkania i rozmowy twarzą w twarz. Jest nam niezmiernie miło że możemy w tak zacnym gronie świętować nasze 20-lecie, ale ten dzisiejszy wieczór dedykujemy przede wszystkim laureatom IT Champions 2022.” – podkreślił rozpoczynając galę Mariusz Laurisz, CEO Wydawnictwa IT Reseller.

 

W wydarzeniu wzięła udział elita polskiej branży IT. Patronat nad galą IT Champions 2022, objęły: Polska Izba Informatyki i Telekomunikacji – PIIT, Polska Izba Komunikacji Elektronicznej – PIKE, Związek Cyfrowa Polska – ZIPSEE, Krajowa Izba Gospodarcza Elektroniki i Telekomunikacji – KIGEiT.

 

IT Champions 2022 – Prestiżowe nagrody branżowe, wydawnictwa IT Reseller zostały wręczone! Na gali gościła czołówka branży IT!

3,272FaniLubię
9,672ObserwującyObserwuj
1,560SubskrybującySubskrybuj

NOWE WYDANIE

POLECANE

NAJNOWSZE